Mohu kouřit jinou značku cigaret?

Od: Datum: 30.09.14 20:28 odpovědí: 3 změna: 30.09.14 20:37

Dobrý den, jsem příležitostný kuřák dám si tak 3-do týdne a chtěl bych vědět jsem takový přelétavý a dlouho nevydržím na jednom místě a chtěl bych se zeptat jestly třeba teť jsem dokouřil krabičku LMmek a chci si koupit Camilky jestly s toho nemužu mít třeba střevní potíže? když to tak střídám díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.14 20:31

muzes si kurit znacky jake chces , kdy chces a rozhodne ti nehrozi zadne strevni potize.

Datum: 30.09.14 20:36

ahoj, já jsem docela kuřačka, vykouřím tak deset denně, a kouřím na co mám zrovna chuť, jednou Camely, podruhý L&Mka, pak zase Lucky Strike... ale nikdy jsem se ze střídání cigaret nepo*rala :-D i když, ty jako příležitostný kuřák...pokud kouříš lightky a ty velbloudy si koupíš tvrdý, možná tě první cigáro na wc dožene :-D ale neboj, nejde o nějaký vážný zdravotní následek :-D jinak řečeno - NE, STŘÍDÁNÍ CIGARET TI VÁŽNĚ NEUŠKODÍ.

Spíš mě zajímá, proč kouříš, když vlastně nekouříš ... na odrazování a vymlouvání se tady jistě najde dost nekuřáků...takže vymlovat ti to nebudu, koneckonců, je to tvoje věc ;)

Datum: 30.09.14 20:37

Kouřit můžete jakoukoliv značku, efekt kouření se může projevit na Vašem zdraví až po delší aplikaci. Nikoliv průjmem...

p. s. jestly je možná první příznak škodlivosti Vašeho kouření *zed*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.