Paranormální jevy

Od: Datum: 30.09.14 18:24 odpovědí: 23 změna: 17.07.16 22:40
avatar

Ahoj, chtěla bych zavést diskuzi na téma paranormální jevy. Chci znát Vaše názory, historky, případně setkání s těmito jevy, jaké to na Vás zanechalo následky a podobně...

Já sama se s nimi setkávám často, asi mám na to "čuch" ... málokdy se bojím, protože většinou asi nechtějí ublížit. Když mám strach, tak asi nebudou dobří. V poslední době mě v ložnici navštěvuje "něco", neviděla jsem ho, ale cítím jeho přítomnost, vždy je to takový pocit jakoby v polospánku, nemůžu se pohnout, nemůžu křičet, mluvit, ale vím, že tam je. Jsem jakoby paralyzovaná, kamarád, který se o tyhle "věci" zajímá, mi povídal, že "to" na mě leží. Ale důvod neznám. Bydlím ve starém domě. Při "jeho" návštěvách mám strach, špatný pocit a potom mě celou noc provázejí škaredé a špatné sny. Asi dobrej nebude.

A co vy, jaké jsou Vaše zážitky?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.14 18:52
avatar

Mám za sebou dva kurzy praktického šamanismu, takže některé paranormální jevy považuju za normální *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 19:07
avatar

wow *palec* ... mohl byste být tak laskavý a popsat mi nějak blíže, co Vám ty kurzy daly, a s čím se setkáváte? Jak ty vědomosti, které jste při kurzech získal praktikujete? Opravdu mě to zajímá...díky.

A kdybyste mi mohl vysvětlit (pokud víte) s čím se setkávám já, jak jsem to popsala výše?

Od: klaudie
Datum: 17.07.16 22:40
Dobry den mohu se tedy zeptat na jednu vec mou matku pronasleduje jakysi zlo chodi jen za ni jen ona to vydi co to muue byt
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 30.09.14 19:24

No sice nevím, jestli to byl paranormální jev, ale v domě máme byt, který je prázdný a je dstřihnutý od elektřiny a odpojený od vody. A už to byly asi 4 roky zpátky(to mi bylo asi tak 10 roků (teď je mi 15) a hrál jsem si na dvorku a ten byt je v přízemí a má okna právě do toho dvorku. Jednou se samo otevřelo a zavřelo okno od koupelny. Když to okno bylo otevřené, tak jsem se šel podívat, jestli se do toho bytu někdo nevloupal, ale nikdo tam nebyl pak jsem uviděl, jak se napouští vana a přitom je odpojená voda. Tak jsem utíkal od okna a to se zavřelo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 20:13
avatar

Teeeda... a jste si jistý, že v tom bytě nikdo nebyl? Pokud ne, bylo by to docela zajímavý *uf*

Datum: 30.09.14 20:26
Opravdu, byt je v exekuci. Doteď z toho mám divný pocit. A je to v dost starém baráku.
doplněno 01.10.14 20:15:

A navíc voda a elektřina je doteď odpojena. *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 19:47
avatar

Na paranormální jevy nevěřím. Duchové prostě neexistují. Nikdy jsem nezažil nic, co by se nedalo rozumně vysvětlit. Když v mém domě zemřel nájemce, ubytoval jsem v onom bytě dočasně řemeslníka. Po 2 nocích tam odmítl bydlet, že prý tam straší. Nedalo mi to a na pár dní jsem se tam nastěhoval. Nedělo se tam vůbec nic mimořádného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 20:15
avatar

Já si myslím, že existují, ale samozřejmě je to věc názoru, tady o tom se nemůžeme dohadovat ;) říká se "neuvěříš dokud neuvidíš" ale já říkám "neuvidíš dokud neuvěříš" ..

doplněno 30.09.14 20:16:

Tím pádem bych ctěla doplnit diskuzi o otázku - myslíte si, že se různé formy energií zjevují jen lidem, kteří na ně věří?

Datum: 01.10.14 20:27
avatar
Ano, zjevuji se jen těm, co věří. Řiká se tomu sugesce.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 30.09.14 20:02
avatar

Mě něco chodí po bytě, podlaha křupe,dupe to, jako by tam šel opravdu člověk, ale samozřejmě tam nikdo není... V noci mě někdy probouzí ohlučující křik.. jekot.. když se probudím, ještě slyším ozvěny v uších.. Tohle mám ale už od děctví..

doplněno 30.09.14 20:19:

*dětství :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 20:20
avatar

rio a zkoušel/a jste (nevím zda jste muž či žena - omlouvám se) pátrat po tom, co se to děje a zda to nějak nesouvisí třeba s Vaším dětstvím? Jestli jste se třeba stěhovali... někdy může totiž prý duch člověka i pronásledovat, například s prosbou o pomoc.

Od: nikc®
Datum: 30.09.14 20:39

Ahoj, mě se akorát stalo to, že jsem koukala před 15 lety na horor a přesně ve 12 v noci, když odbíjely hodiny, spadl obrázek na WC. A předtím před víc jak 20 lety, když mi zemřel pes, tak jsme ho pohřbili v lese. A já tam chodila okolo jeho hrobečku a přála si, aby tam vyrostli houby a říkala jsem to nahlas tomu pejskovi. A za dva dny jsem tam šla a skutečně na jeho hrobečku vyrostly bedly. Jinde v okolí nevyrostly. Mohla to být i náhoda? Zrovna nedávno jsem četla v jedné ezoterické knížce, že i domácí mazlíček, pes, je na vás i po smrti napojený. A taky prý není náhoda, když kouknete na hodinky a vidíte stejná čísla. Mě se to stává dost často. Dokonce zrovna ve chvíli, kdy jsem četla v autobuse o tom, že to není náhoda a je to vzkaz shora jsem koukla na hodiny, bylo 10.10 h.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 20:45
avatar

jo jo, s těmi zvířaty si to taky myslím. Mě před asi osmi lety zemřela nečekaně fenka. Strašně jsem smutnila, první tři dny jsem jenom probrečela v posteli a v duchu si říkala, že jsem se s ní ani nemohla rozloučit, to mě strašně mrzelo. Následující noci se mi zdál sen - byla jsem někde, kde nebylo kolem nic, jen bílá prázdnota. Najednou ke mě přišla moje fenka, chvíli jsem ji držela v náručí, hladila a ona se na mě pak podívala a odešla. Myslím že se přišla rozloučit.

Od: ria®
Datum: 01.10.14 16:26
avatar

Dobrý den, sestra si vzala na jedno očko slepého pejska z útulku, měla ho necelý rok, pak o něj nešťastně přišla:(..

Ségra pak vyprávěla, že se jí zdál podobný sen, nic prý neviděla, jen cítila, že k ní její pejsek přišel, tak jak chodil obvykle, nechal si podrbat ouška,což miloval, a zase odběhnul... Já bych tohle brala jako rozloučení.. *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.14 00:11
avatar

Čarodějnictví, kouzla, zaklínadla..mrtvých pasti...

Tohle vše je věda které ještě nerozumíme, bylo to tak, je to a tak a ještě dlouho bude...

Najde se to v každé historii každého národu/náboženství etc...

Je to jen zjednodušení/zneužetí pro/proti informací/nevědomosti u člověka nižší "úrovně" ...

To je celé...kdysi to byl oheň, poté využití gravitace/kolo, poté promyšlenost starodobých inženýrů (egypt např)

I indián bude vaši pro vás běžnou baterku s chemickým článkem a studeným světlem považovat za kouzlo...

Stejně jako považovali aztékové nové příchizí bílé bohy (conquestadoři) za bohy, byla to jen nevědomost o "bravě" ...

O tom to celé je, o nevědomosti...

Osobně spíš budu věřit v nějaké povznesení na vyšší úroveň bytí (viz seriál stargate-laicky zjednodušeno) než o nějakou magii či jiný blábol který je tu pro ty kteří dřívě chtěli věšet za heslo a přece se točí...

Jsem v době kdy umíme švestky proměnit ve zlato (na úrovni atomů za použítí množstvíí energie) ...proč věřit

Mno doporučím si projít všechny díly věřte - nevěřte, to je celkem řrádlo na paranormálno...a ještě akta-x ...

Soráč za chyby.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.14 01:03
avatar

já v tyhle věci věřím. Vykládám karty, povětšinou jen sobě, nemám ráda výklady jiným lidem, přijde mi to neosobní, ovšem když není zbytí, vyložím ;) a vychází mi to. Ptám se karet prakticky na cokoli - např. kam jsem založila tu a tu věc, kam se zaběhla kočka, ale i na složitější věci v životě, na horší problémy. Odpoví mi, ne vždy tak jak bych chtěla, ale odpoví.

A poradím vám jeden rituál, je na ranní nápoj, aby vám dal energii a víc chutnal. ;)

Než si zalijete ráno kávu či čaj (cokoli co ráno pijete), propláchněte si hrnek či skleničku vlažnou vodou. Než dáte do hrníčku kávu, otočte ho a ukazováčkem nakreslete na dno hrníčku křížek. Až vsypete nápoj do hrníčku, vezměte jej do dlaní a chvíli držte, aby se s vámi "spojil. Až nápoj zalijete, udělejte nad ním prstem spirálku, aby končila ve středu... ;)

Datum: 01.10.14 16:18
avatar

Pokud karty řeknou něco nového o antihmotě a vysvětlí mi detailně protuberance, klíďo za váklad zaplatím ... :)

Popravdě znal jsem jednoho "hrnkokolečkáře/chlebočárníka" ... měl brát léky-léčil se kolečky opravou čakry...

Dojel na rakovinu... asi pár kartářek obejdua schválně zda se shodnou... :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.14 19:54
avatar

jak říkám - hádat se nebudu, je to každého věc, každý věříme něčemu jinému. To Vás ani nezajímají například kruhy v obilí? Máte racionální vysvětlení?

Datum: 01.10.14 20:12
avatar
Ráda o tom čtu, koukám na TV a poslouchám historky, ale nevěřím. Myslím, že všechny ty "jevy" souvisí jen s bujnou představivostí lidí, kteří tvrdí, že něco takového zažili.
Když se pohřešuje nějaká osoba, ozve se spousta senzibilů s tím, že vidí kde ta osoba je a stejně nikdy prakticky nepomohou..
Výklad karet funguje na stejném principu jako horoskop.. Každý si v tom najde to své.. Výklad je tak všeobecný, že vlastně neřekne nic konkrétního.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.14 00:22
avatar

Tak nakonec máte asi pravdu "banánko" ...hledal jsem nějaké zdroje na internetu a to co mě ze začátku nalámalo, mě teď dokonale přesvědčilo...nakonec fotka NEČLOVĚKA která je velmi vzácná jak kruhy v obylí vznikají mě uzemnila úplně...

Fotku přikládám neb ji asi viděl asi málokdo a tudíž bude vzácná...celkově to je na internetu dobře proinformované...

Doteď jsem nevěřil...

Jedna z vzácných fotografií mimozemšťana při vytváření kruhů v kukuřici

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.14 01:13
avatar
Hangare, ja vam to vymlouvat nebudu a vas sarkasmus budu ignorovat. Kazdopadne si zkuste projit nejaka videa na YT, pokud chcete.
Datum: 02.10.14 12:56
avatar

Psychika umí dělat divy ale kdo ví, možná... Říká se, že malé děti mají dar, vidět a slyšet víc jako dospělí, první vnučka do dvou let stále koukala u nás v ložnici do rohu a cosi žvatlala, na otázku koho tam vidí se jen usmívala neřekla nám nic, pak to ustalo ale dnes 7 měsíční vnučka když ji položím na postel, okamžitě se otočí do toho rohu a začne se smát a něco žvatlat. U nás když jdeme s mužem spát, říkáme "dobrou noc, dobří duchové".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 02.10.14 13:16
avatar

Dobrý den, tohle nám opět dělají psi, koukají na prázdnou stěnu, nic tam není - a přesto vrčí - mám je tak i natočený, asi 10 minut na videu koukají na jedno místo, kde nic - pro ně zajímavého není..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.