Zájem o jinou ženu - pokukování

Od: Datum: 29.09.14 11:16 odpovědí: 15 změna: 11.10.14 19:52

Dobrý den, prosím o radu... S přítelem jsme spolu dva roky, velice si rozumíme, navzájem se pěkně doplňujeme, nehádáme se a tak celkově to prostě klape. Mě je 28 let, přítel je o 13 let starší a ve vztazích si už mnohé zažil, už ani nemá potřebu ostatní ženy svádět apod., ale nedávno jsem si u něj všimla nezvyklé změny. Pravidelně chodíme plavat a při nedávné návštěvě bazénu dosti okatě pokukoval po jedné z plavčic, jejich vzájemný zájem se nedal přehlédnout. Chápu, že tohle se běžně stává, i já občas potkám pěkného muže, kterého si nelze nevšimnout... :-D Ale u přítele tohle chování opravdu není zvykem. I celkově v jeho chování v poslední době pozoruji změny... Nevím, jestli to mám nechat jen tak nebo se o tom doma pobavit... nechci, aby bylo dusno, přítel je trochu horká povaha... Ale mám z toho divný pocit...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cica®
Datum: 29.09.14 11:37

zdravím

Taky koukám to se u mužů stává..., ženy to dělají také

Pokud ale píšete že vám to vadí a mění se, chtělo by si o tom promluvit

Špatné je, že se ho bojíte zeptet, jen proto že má horkou povahu! to že se ho bojíte"" určitě není dobré..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: loyssa*
Datum: 29.09.14 17:23

Pro jedno kvítí, slunce nesvítí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 17:59
avatar

Narovinu mu řekni, co ti vadí. Klidně, věcně, ez emocí, vyčítání, zvyšování hlasu. Taky se samozřejmě kouknu na pěkného chlapa a přítel se rád podívá na pěknou slečnu, ale nic se nemá přehánět.

Možná jsi ho už přestala bavit, těžko říct, faktorů může být sto. Ale nedus v sobě pocity a problémy jen proto, že on je horká hlava. Možná si je vědomý toho, že jsi raději zticha, aby se on náhodou nenaštval, a tak zkouší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 20:04
avatar

Přítel je o 13 let starší a ve vztazích si už mnohé zažil? A kolik těch vztahů jakože měl? Aby to nebyl takový nestálý muž... Jinak, až půjdete příště plavat, tak si vyhlídněte nějakého obzvláště pohledného mladíka a kochejte se pohledem na něj také. Když může partner okatě sledovat ženštinu jakousi, můžete vy také. Jo a takové to - pěkně se doplňujeme, nehádáme se a celkově to klapě... mně tam nesedí to nehádáme se. Víte, z vlastní zkušenosti - hádky jsou ve vztahu důležité, pokud se vůbec, ale vůbec nehádáte, tak buď někdo z vás dvou stále ustupuje, aby byl ve vztahu klid, nebo to jednou bouchne tak, až se budete vy dva divit. Vztah bez hádek je divný.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: taiwa
Datum: 30.09.14 10:47

Díky všem za příspěvky.

A k tomu - nehádáme se - "eulalie" máš pravdu, mimo jiné je to hlavně tím, že v tomto vztahu jsem skutečně já ten, kdo neustále ustupuje, bere ohledy apod. a jen proto, aby byl doma klid a pohoda. Jsem si vědoma toho, že v tomto zřejmě dělám chybu, ale přítel dokáže být někdy dost negativní (rezervovaný, sobecký, chladný...). Mám ho moc ráda, ale bohužel už na sobě někdy cítím, že můj pohár trpělivosti přetéká...

Datum: 30.09.14 10:58
avatar

Tak to je hodně špatné. Přítel si už na vaše ustupovani zvykl. Jestli nechcete byt ve vztahu nešťastná, tak hodné zvazujte svoje chovani. Moc dobré vim, co to jo žít vedle chladného a sobeckého muže. A věřte, nic veselého to není, spise k zoufani

Ohodnoceno: 0x
 
Od: taiwa
Datum: 30.09.14 11:07

Lehké to není, vím. Přítel, když je v nepohodě, není po jeho nebo si udělá domněnku, že se mu něco děje, tak se u něj začnou zase projevovat jeho negativní stránky, je zle, uzavře se, chce být sám, nekomunikuje apod. Střídá se u něj období, kdy je v pohodě, super, vše je krásné a pak z ničeho nic nastane zase období, kdy je všechno špatně...je to dost vyčerpávající

Od: lotus*
Datum: 29.09.14 20:06

Určitě bych to s přítelem otevřela. Takto se budete sama trápit divnými pocity a žít jen v nějaké iluzi pěkného vztahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 13:05
avatar

Tak v prvním příspěvku jsem radila nebát se říct svůj názor, v druhém ti poradím spíš rozchod. Možná ti to přijde unáhledné, ale rodiče přítele jsou prakticky to samé. Ona mu od začátku tak ustupovala, že ze sebe v podstatě udělala hodnou pipku bez vlastního názoru, která poslechne takřka na slovo. Koníčky nemá, skoro nikam nechodí, aby on neměl řeči, přičemž pán tvorstva se samozřejmě kdykoli sbalí a odejde, aniž by jí něco řekl.Výsledek po nějakých 20 letech?

Buzerace za sebemenší maličkosti, urážení se, že není oběd 12:00 ale 12:10 (se jdu raději najíst do hospody, když nejsi schopná uvařit včas), kvůli nezašitým montérkám (při první příležitosti od tebe odstěhuju, přece jsem se neženil proto, abych si sám zašíval), ztrapňování ve společnosti, když se ona odváží něco říct (kdo se tě ptal na tvůj názor?).

To je realita, hodněkrát vyslechnutá na vlastní uši. Hodně rychle bych zdrhala pryč.

doplněno 30.09.14 19:15:

Ano, i to jsou slova skorotchána. Drž hubu a buď ráda, že ti chlap postavil barák a živí tě (co na tom, že ženská normálně pracuje). No děs a hrůza, ještěže je přítel po matce a já rozhodně nejsem tak submisivní, jako ona. Ale je mi jí moc líto, nezaslouží si to. Buzeruje ji i za to, že se na něj blbě zatvářila a tím mu prý zkazila náladu, takže kdo se má dívat na zapšklou ženskou, to bude radjěi bydlet sám.

Ale že má kompletní servis ve všem a až pod nos, to bere asi jako automatiku. Nezávidím ti, takového přítele bych nechtěla.:(.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: taiwa
Datum: 30.09.14 16:00

Tak podobné snižování a ponižování žen u přítele znám...sice to není přímo na moji osobu, ale tak zobecňuje, jako že ženské jsou k ničemu, cokoliv špatného se stane, tak za tím lze najít jen ženskou, kdyby nebylo ženských, tak je ten svět lepší apod...je dvakrát rozvedený, tak všechny ženské už háže do jednoho pytle.

Datum: 30.09.14 16:58

taiwo. Nejhorší je, když člověk, byť nevědomě, lže sám sobě. Přečti si svůj včerejší dotaz. Vše je v pohodě. A pak si projdi svoje další příspěvky. Totálně nevyvážený vztah. U vás není problém, že se přítel koukne na jinou. U vás je obrovský problém v komunikaci o čemkoliv. Je jen na Tobě, zda budeš žít ve vztahu, který je jak na houpačce. Chvílemi je krásný, chvílemi je na nic. Jasně, nabízí se rozchod. Ale také se může stát, že ten nový vztah bude spíš na nic. Ty jediná víš, jak to u vás chodí a podle toho se musíš rozhodnout. Přeji Ti, abys vybrala právě tu dobrou volbu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.14 19:43

Víte, to jsou ty vaše volné vztahy-přítel/přítelkyně.Můj muž, když se koukne na slečnu, řeknu mu :Jen se podívej, stejně jsi můj. Být přítelkyní/přítelem není závazek, přítel vám věrnost nesliboval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.14 19:53
avatar
A on si na to v duchu pomyslí: tvůj a taky Blanky, Aleny, Evy, Zuzany... :D :D
Abyste se jednou nedivila. "Papír" Vám věrnost opravdu nezaručí.. Sliby chyby.. :D
doplněno 01.10.14 20:22: @eulalie to máte samozřejmě pravdu.. Ale rádkyně na níž jsem reagovala asi nemyslela, že má muže v šachu právě díky SJM. Mluvila o slibu věrnosti.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.14 19:55
avatar

No to je sice pravda, ale rozvod něco stojí, to není jen sbalit kufry a jít, aniž by měl vůči partnerce nějaké závazky, víte?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.14 19:52
avatar
Kazda sranda něco stojí ovsem pocit svobody byva k nezaplacení. Blbe se odchazi ale prijde doba kdy to půjde jeste hur ale bude to nevihnutelne. Krom těch peněz Te to pak bude stát jeste par let trápení a následky po zbytek zivota
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.