Offline na facebooku

Od: Datum: 12.10.14 08:20 odpovědí: 2 změna: 12.10.14 10:33

Když čtu tyto ptoblémy, tak můj bude oproti nim trochu komický. :D Když jsem na facebooku a kouknu se, kdo je a kdo není online, někdo tam má třeba mobílek před 7h., nebo před 1min. ale někdo tam nemá vůbec nic ani ten mobílek, ani když je pak online a zase offline, nemá tam prostě nic, čím to je? Chtěla bych to taky :D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.14 08:47
avatar

Ahoj, ten, kdo tam má ten "mobilek" s tím, že byl naposledy online třeba před x hodinami, to je, když ten dotyčný se přihlásil na facebook přes mobil s Androidem. Když tam je naopak 1 min znamená to jenom to, že právě před chvíli se ten dotyčný (dotyčná) odpojil (odpojila) z facebooku. A kdo tam nemá "mobilek" vůbec, tak se připojil normálně přes PC.

A říkáš, že bys to chtěla taky, tak musíš mít mobil s Androidem a aplikací na posílání zpráv na facebook, jmenuje se to Messenger.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.14 10:33
avatar
Já si myslím, že kdo tam nemá nic tak má vypnutý chat.. Mám ho po přihlášení na FB vypnutý, proto ač se hlásím z mobilu nebo PC nemám tam vidět stav..
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.