Být tajemná?

Od: Datum: 16.12.12 00:14 odpovědí: 2 změna: 28.12.12 22:57
avatar

Zdravím, mám s kamarádkou takovou " rozepři" a chci se zeptat na váš názor. Kamarádka je taková "tajemná", její partner, se kterými žije již 13 let neví nic o jejjích předcházejících vztazích, nyní neví ani jakou má pracovní dobu natož plat. Já jsem zase zastáncem upřímnosti a vše na sebe "vybleju". Což se mi mnohokrát nevyplatilo. Nicméně si nedovedu představit, že bych s někým žila, a on nevěděl nic o mých předcházejích partnerech a mém předchozím životě. Co je lepší? Jak vy to máte v životě nastavené? Jste spíš tajnůstkáři, nebo si myslíte, že je lepší mít "srdce na tallíři"?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 16.12.12 00:17

Já o sobě říkám hodně věcí hodně lidem,. někdo se až diví, kolik toho na sebe klidně povím... ale je to prostě o tom, že ty věci nepovažuji za nijak soukromé intimní, každý má tu hranici nastavenou jinde. Pak jsou ale věci, které neříkám ze zásady, není jich mnoho, ale za tím si stojím.

Že bych svému partnerovi neřekla nic z toho, co kamarádka, si představit neumím. A hlavně si neumím představit chlapa, kterému by to nevadilo, obzvlášť třeba ta pracovní doba, a zároveň by to byl někdo, kdo se o mě zajímá. No... ale když jim to oběma vyhovuje, nevidím v tom problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarmulina
Datum: 28.12.12 22:57

Do manželsví bych volila asi variantu B což je u přímnost a hlavně něco na talíři, rozhodně když se něco zatlouká a pak se provalí je to konečná :takže upřimnej by si mněl hledat upřimného a záletník -záletnici:D .Ono je různé u každého domamůžete povídat...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.