Moje sousedka je blazen

Od: Datum: 25.09.14 13:07 odpovědí: 6 změna: 25.09.14 18:00
Dobrý den muj příběch je velice zajímaví. Vitirala jsem jeden den chorbu moje sousedka mě vydělá a druhá den jí musela vytřit i ona tak jsem ji řekla at ji nevytira a ona namě začala hystericky nadávat, a říká pod ven tak jsem vylezla z fotakem abych si mohla popřípadě měla důkaz že je problémová člověk tak mě chytla za vlasy a začala do me bušitdo obličeje přijela policie, a já pak jela do nemocnice a tam mi udělili že mám zlomenou lícní kost a že tam musím zůstat na pozorovani.Jenže on není jen tenhle problém co je sni věčně hraje hudbu ob raná do večera zapne a odejde k mamince dolu a vždycki když dozraje přídě ji znova zapnout byl soud ale odvolala jde i já se odvolala chci aby dostala výši trest a aby jí vystěhovaly.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.14 13:09

A co potřebuješ poradit?Nebo ses potřebovala jen vypsat?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.14 13:13

Dobrý den.A potřebujete poradit s psaním/gramatikou/ či co?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.14 15:23
avatar

Zwiki, *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nazor
Datum: 25.09.14 13:17

Když víte, že je mimo, tak proč jste jí to nenechala vytřít?No a co, že to bylo den předtím vysmejčeno. Já bych jí neprovokovala.

Možná je i nemocná, tak bych se ji klidila z cesty a zbytečně s ní vůbec nekomunikovala. Každopádně ji za napadení žalujte.

doplněno 25.09.14 13:22:

I kdyby to bylo chvilku potom co byla podlaha umyta a ona by se hrnula to umýt taky, tak bych ji nechala a to úplně s klidem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 25.09.14 13:30

A ona má na toho blázna papír? Výši trestu zde nestanovíme, to dělá soud, ani ji nevystěhujeme.
Jednejte s obcí, soudem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.14 18:00
avatar
Vaše představa - budu se soudit aby ji vystěhovali je zcestná. Jestli poctivě platí nájem, tak žádný vyrok soudu o jejím duševním zdraví nemusí majitele objektu zajímat. Maximálně dosáhnete jednání o zbavení svéprávnosti, ale ani to neznamená že ji vystěhují.
Mám souseda schizofrenika, takže bych vám mohl vyprávět klidně týden o tom jak dneska funguje policie, když je předem jasné že případ spadne pod stůl kvůli potvrzení o delikventově vypatlanosti.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.