Dárky na Vánoce

Od: Datum: 11.10.14 16:54 odpovědí: 5 změna: 12.10.14 12:26

Ahoj,

jaký je ideální dárek pro babičku a dědu k vánocům?

Fakt nevim

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mmm*
Datum: 11.10.14 20:02

Dávám obvykle dárkový koš. Buď drogérkovej nebo pochutiny. Balím sama podle toho co mají rádi.

Datum: 12.10.14 06:31

Přesně tak. Staří lidé mají tendenci tvrdit, že nic nepotřebují.

Nesledují módní trendy, jedny kozačky a 1 bunda jim klidně vydrží třeba 5 let. Takže žádné rifle, svetříky a topy! *smich* Domácnost mají zařízenou, takže ani žádná elektronika.

Ten dárkový balíček je prima nápad. Já ho dělávám pro mamku, Je silná diabetička, proto mám ztížený výběr. Ale klidně vyber třeba becherovku /ta babičku s dědou rozhodně neurazí/, kvalitní kávu a čaj, rybičky, paštiku, pěkný kompot, kvalitní čokoládku či bonboniéru, třeba i menší trvanlivý salám, dělá se třeba i 300 g uherák. A dobrý sýr.

Takový balíček nikoho neurazí a jistě to rádi spotřebují. Nakupuj až později, třeba měsíc před Vánoci, aby všechny ty potraviny měly dobrou záruční dobu. Abys tam nedala něco, co prochází. Jaga.

Datum: 12.10.14 11:49

Dárkový koš ano ale pozor, jen to co ti starouškové jí, po smrti dědy jsme ve spíži našli šumku v plechovce, olivy, pověšenou štanglu lovečáku...bylo to drahé a tak si to děda asi šetřil léta (slepice neprotestovaly). Letos jsme to s babičkou už vyřešili, na půl roku ji předplatíme obědy. Moje mamka (75 let) zas dostane pernamentku do Aquaparku. Ty "staré" potěší nejvíc, když jim věnujete chvilku času a strávíte den svátků s nimi, nečekají dárky.

doplněno 12.10.14 12:29:

No jo Láďo, já si neuvědomila, že jsem vlasně babička (53 let), na druhou stranu nepředpokládám, že by mi vnučky kupovaly dárek, ta mladší neumí ještě chodit.

Datum: 12.10.14 12:04

A kdo by to měl jiný vědět, než ty. Neuvádíš ani jejich věk ani jejich zájmy a nic, z čeho by se dalo vycházet. Ani finanční možnosti. Pro někoho může být vhodným dárkem třeba nové auto, nová televize nebo nějaký adrenalinový zážitek. A pro někoho zase třeba láhev dobrého vína, šperk nebo třeba kytka v květináči.

Jaguško, Liduš - dneska už ty babičky a dědové nejsou často takoví, jak jsme je vnímali my a může jim klidně být kolem 50-ti let. *hi*

doplněno 12.10.14 12:33:

Liduš, jen počkej, za chvíli si začneš říkat, jak nám ty děti stárnou. :-D

Od: babusa
Datum: 12.10.14 12:26

Nevím,kolik je Tvé babičce a dědovi roků.ani kolik na to můžeš obětovat peněz.Takže mně je 67 let a dostáváme s dědou poukázky do restaurace na lepší oběd v určité ceně jak vyhovuje tomu,co nám to darovává,,dárkový poukaz do DM-může kamkoli jinam a já nakoupím co potřebujeme podle sebe než co by nakoupili a nevyhovovalo by to.Dostali jsme poukaz do solných lázní i poukaz na lehké thajské masáže.Dostávali jsme kosmetiku a pak tady ležela nebo jsem to rozdala,protože nám "voní" nebo vyhovuje jiný krém,takhle si nakoupíme podle sebe.Ty dárkové poukazy se dají koupit i v jiných obchodech.Nám,hlavně mně to vyhovuje,protože koupím co chceme a nekoukáme pak na to,co nevyhovuje.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.