Špatné doručení?

Od: Datum: 22.09.14 20:51 odpovědí: 4 změna: 23.09.14 11:07

Ahoj, mám trochu obavy že odesílatel to spletl http://www.colissimo.fr/porta…simo/suivre.do?language=en_GB

Zásilka doručena do uvedené země... DE, až na tom že jsem Čech :D

Co s tím...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lmgify
Datum: 23.09.14 01:12

Odkaz nefunguje, protože jsi nenapsal identifikační číslo balíku.

Můžeš to reklamovat u odesílatele, ať na to upozorní přepravce, že to doručil někam jinam, než měl.

Od: ria®
Datum: 23.09.14 01:26

Dobrý den, nemůže to znamenat, že putuje přes Německo a dorazila zatím jen do nějakého depa? Když sleduji zásilky - teda sice po ČR, tak tam je vidět každé přeložiště balíku.

Datum: 23.09.14 06:06

Také mě něco podobného napadlo, ale pokud neuvidíme, co ten systém hlásí (a bez čísla zásilky to neuvidíme), tak tazateli nemůžeme poradit.

Datum: 23.09.14 11:07

Nemáš tady pod jinou přezdívkou velice podobný jiný dotaz? Protože tam to trvalo 3 dny, než se po to zaregistrování v německém Ludwigsburgu objevilo k zaregistrování v Říčanech u Prahy. Jestli to sedělo 2 dny v Ludwigsburgu, nebo to bylo celou dobu na cestě v nějakém vlakovém vagónu nebo to sedělo celou dobu v Říčanech, to mi ti nepovíme.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.