Líbí se nám stejný kluk...

Od: Datum: 11.10.14 08:21 odpovědí: 5 změna: 11.10.14 12:21

U nás ve třídě je jeden bezva kluk ( kuba) ... Moje kamarádka nám před několika měsíci oznámila že se jí líbí a později že je do něj blázen. Jenže problém je to že se teť začal líbit i mně. Kdykoli si povídáme o klukách a já řeknu ře se mi taky líbí atd. řekne: Mně se líbil první nebo kuba je můj atd. Já ji na jednu stranu chápu ale zase podle mě nemůže říkat že je její když s ní nechodí a ani se s ní nějak nebaví... Kuba mi příde hrozně sympatický a hezký jenže i kdyby jsem se líbila já jemu tak je zádrhel v mé nej. kamarádce. Myslíte že je špatné abych se s ním bavila? Jak se k němu mám chovat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: poseidon*
Datum: 11.10.14 08:26

Na "kamarádku" se vykašli, pokud ti nepřeje štěstí, není to kamarádka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 11.10.14 08:27

Tak budˇte ve třech, ale ... už jste se ptaly Kuby, co on na vás?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.14 09:05

Já bych to nechal na Kubovi, ať se rozhodne on.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.14 10:12
avatar

To je běžná věc, že jako hezčí působí ten, kdo se líbí i někomu dalšímu. "Líbit se" je nakažlivá nemoc a od kamarádky tuplem ;) Je dobré s tím počítat a umět si poctivě říct, nakolik takové zalíbení vychází zevnitř, a nakolik je to "já chci taky".

Bavit se s ním samozřejmě není nic špatného, proč taky, pro pána, ale nepřipravuj se o kamarádku neuváženými kroky. I kdyby Kuba byl, tak by byl na chvíli (vzhledem k vašemu předpokládanému věku). Nejlepší kamarádku člověk znovu jen tak nenajde. Jste všichni v jedné třídě, být kamarádi si může člověk užít beze škod na ostatních.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.14 12:21

Moc děkuji za všechny odpovědi ...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.