Typ na dárek k 18tinám

Od: Datum: 20.09.14 19:20 odpovědí: 4 změna: 20.09.14 23:00

Ahoj, přítelovi bude brzo 18 a já vůbec nevím, co mu koupit. Už jsem mu k různým příležitostem koupila všechno co má rád, věci s fotbalovým tématem, voňavky atd. a teď jsem vážně v koncích. Chtěla bych mu koupit něco, co bude mít na památku, ne nějaké tričko nebo tak, to popř. můžu koupit k tomu. Jasně, šperk, ten bude mít na památku, ale přítel nosí jenom zlato a když jsem pokukovala po zlatém prstýnku nebo řetízku tak 5 tisíc vážně nemám :D Můj limit jsou 2 tisíce, víc dohromady vážně nedám. Nemáte nějaké typy, co jste koupili přítelovi k narozeninám Vy? Nebo co jste Vy pánové dostali od svých slečen? :D Budu vděčná za všechny rady, díky! :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.14 20:44

Děvčico, moc toho svého přítele rozmazluješ. Takových darů jsi mu už dala. To je pak těžko vymyslit něco neokoukaného. A co třebas nějaký zážitkový dar? Akorát nevím, jaký by se mohl líbit...

Od: wogoos*
Datum: 20.09.14 20:55

Přece nezapomenutelný sex. To potěší každého chlapa. Něco co běžně neděláte. Oblečky, pomůcky, hračky. Fantazii se meze nekladou.

Datum: 20.09.14 22:46

Sperk? Vas pritel je snad zenska? Mne je z teto doby vazne na zvraceni. Kupte mu treba kabelku, ale hlavne davejte pozor, aby mu ladila ke kozackam.

Ja dostal k osmnactinam kulicha, ktereho nosim dodnes, kdyz jedu na hory. Ale stejne preferuji zazitky (vylet, striptyz, veceri), nez nejake vecne dary.

Datum: 20.09.14 23:00

nekupujte nic sežente velkou mašli tou ovázejte své nahé tělo a vyzvěte ho k rozbalení ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.