Co se dá dělat v takhle označkované ulici?

Od: Datum: 19.09.14 14:36 odpovědí: 5 změna: 20.09.14 09:21

doplněno 19.09.14 20:46:

Praha - Bohnice (to by možná leccos vysvětlovalo *smich* )

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 19.09.14 14:40

Hlavní je do takové ulice vůbec nevjíždět. Protože teoreticky není cesta zpět.

Tipl bych, že původně to byla jednosměrka, pak na konci znemožnili průjezd a přidali slepou. A nikdo se nepozastavil nad tím, že tahle sestava je nesmysl.

Kde to je?

Od: hop®
Datum: 19.09.14 14:43

:-D

Jako jediné "rozumné" vysvětlení mne napadá, že někde na konci ulice je třeba vjezd do podzemních garáží a výjezd je do jiné ulice...

Datum: 19.09.14 15:26

Chlapi, laskavě se držte tématu! *smich* Otázka nezněla, co nedělat a jak to vzniklo, ale co se tam dá dělat.

Moje odpověď je: V týhle ulici se dají velmi dobře vybírat pokuty :-D

Od: pest®
Datum: 19.09.14 21:20

já bych pustil varovky a začal couvat, a tvářil bych se, že hledám místo k parkování, ale v půlce ulice by mi došlo, že to vlastně přes zákaz zastavení nelze, no tak bych už couval a couval, až bych zaparkoval v jiný ulici :-D přijde mi že u nás je ráj dopravních značek, když jsem viděl co vytovořili u nás u školy...nové parkoviště na pár aut a je tam víc značek než v kdejaké vísce, už jen ta jednosměrka, když vjedete na čtvercový plac, no holt jedním směrem tam a po druhé straně ven no :-D

Datum: 20.09.14 09:21

Tam může vjet jedině HOGO FOGO, neboli nadčlověk se zvláštním povolením ve zvláštním Česku

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.