Ovladač sítové karty

Od: Datum: 06.09.14 13:02 odpovědí: 4 změna: 06.09.14 18:21
avatar

Dobré odpoledne,potřeboval bych poradit,kde najdu na této stránce,konkrétně ovladač sítové karty.Aby mi šel internet.http://www.asus.com/cz/suppor…tonly/X54H/HelpDesk_Download/ Najel jsem si,na typ Notebooku,plus Vybral jsem svůj OS,a najelo mi tam,61 souborů ke stažení.Potřeboval bych vedět,který z těchto souborů,je ovladač sítové karty.

Nebo takhle to napíšu:

Značka : ASUS model X54H

Operační systém Windows 7 64 bit. Nešlo by to,poslat,nebo poradit,jak stáhnou přímo ovladač na sítové karty,aby mi šel internet. Přidávám,ještě obrázek,jestli to,nějak pomůže.Předem Ván děkuji,za odpovědi.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.14 14:31
avatar

Pro LAN je tam jenom jeden.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.14 18:21
avatar

Chci nainstalovat,nový OS,ale vím,že u toho nejsou žádné ovladače...Děkuji,mám to připojený klasickým kabelem...RJ-45.

Datum: 06.09.14 17:06

Zdravím,

záleží na tom co onou síťovou kartou myslíte... pakliže LAN (fyzické připojení kabelem do zásuvky RJ-45 v notebooku) tak už vám tady dal odkaz kolega. Jestliže WLAN (Wireless LAN taktéž Wi-Fi) tak je stáhnete zde. (Nutno podotknout, že jako síťová karta by se měla označovat pouze ta pro LAN .. i proto vám zde kolega dal odkaz na ovladač jen pro LAN.) Apropo co přesně máte za potíže s internetem? Podle screenshotu ze správce zařízení, který jste přiložil se zdá, že ovladače jak pro LAN tak WLAN jsou přiřazeny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.14 18:15
avatar

Děkuji,to jako jo,ale mě se jedná o to,že když nainstaluji jiný OS,tak ho mám bez ovladačů.Jinak mám notebook připojený,klasicky kabelem,neboli Konektor RJ-45. Jinak děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.