SazkaMobil - jít do toho či ne?

Od: Datum: 06.09.14 11:55 odpovědí: 17 změna: 08.09.14 15:16

Zdravím,

poslední měsíc volám denně přítelovi do léčebny, problém je, že je to pevná linka, tudíž hovory na 10 minut jsou dost drahé při ceně 8,- za minutu, takže mi to dost leze do peněz a tak přemýšlím, jak ušetřit, protože budu takhle volat dalších 5 měsíců. Za prvé by mě zajímalo, zda je SazkaMobil důvěryhodný, zda zde nejsou při zakoupení simkarty nějaké levárny? A za druhé by mě zajímalo, zda ty jejich uvedené ceny platí i do pevných sítí nebo jen do sítí mobilních operátorů?

Předem díky za reakce.

Zdravím

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.14 12:32

za 400,- mám volání + SMS do celého T-mobilu zdarma + 100minut do ostatních sítí, za 450,- už to mají i s internetem, možná se dají vyjednat i lepší podmínky, třeba i u jiných operátorů.

Od: petrusenka
Datum: 07.09.14 17:43

A to je paušál? já totiž paušál nechci, těch budoucích 5 měsíců bych ho uvítala, ale potom už ho jaksi nevyužiju.

Datum: 06.09.14 12:36

Sazka mobil má myslím 2,- za min.Po dobití 300,-si máte možnost zvolit odměnu buď internet 300MB zdarma na měsíc nebo 1,50 hovor..Ja mam mobil.cz,tam se vola za 2,20 do vsech diti vcetne pevne.SIM kartu jsem koupil v trafice za 200,- a 200,- tam byl kredit.Internet je tam zadarmo akorat se zpomali po 30 dnech nebo vyčerpání 200MB.Ale i pomaly je porad zadarmo a maily jdou v pohode i na tu pomalou rychlost.A take servery Mafra jdou plnou rychlosti i pri vyčerpani limitu(novinky.cz,idnes,jizdni rady).Telefon lze dobit tam kde jsou terminaly Sazky nebo koupit v trafice dibijeci kupon.

doplněno 06.09.14 12:41:

Ještě k Vašemu dotazu:ta cena u sazkamobil je do všech sítí.Ale abyste platila 1,50 za minutu,musíte každý měsíc dobít 300,-.Jinak budete platit 2,-/min.Ten mobil cz tu podmínku nemá(jen na ten internet-aby jel plnou rychlostí,musí se dobít každých 30 dní 200,-.-půjde i bez dobití ale pomaleji.

Od: lego®
Datum: 06.09.14 15:42

To volas z VTA?
Zkusil bych VOIP nebo OpenCall (1,8Kc/min).

doplněno 06.09.14 15:45:

Jeste se delaly predplatne karty (xCard od CTc + jini) na volani z pevne na pevnou.

Datum: 06.09.14 15:47
Pokud jste v dosahu Wi-fi, tak voocall.cz. 0.59 hal/minuta, účtování po sekundách.
Datum: 07.09.14 10:56

Tohle telefonování přes Internet SAZKAMOBIL nemá?

Datum: 07.09.14 12:01
Alois je to jedno, jakou máš kartu, hlavně musí být aktivní s nepropadlym kreditem. Na operátorovi tedy nezáleží. Jen si stahnes tu aplikaci, pošleš na ten účet treba 20 Kč a voláš. Pokud máš Wi-fi, jen se te to zeptá, zda chceš volat normálně nebo přes Wi-fi. Volání je pak za těch 59 haléřů. Volaný vidí normálně tvoje číslo. Dá se volat i bez Wi-fi za 1.10 Kč akorát je třeba si ke kontaktům přiřadit ještě jiné čísla. Tohle je lepší nez celý neomezený paušál.
Datum: 07.09.14 12:47

Nejsem si jist zda pises o http://www.voocall.cz/mobilni-callback , pak mi ovsem nesedi ta cena (pokud dobre pocitam).
Zalezi pak na kvalite NETu a cena neni spatna.

Datum: 07.09.14 13:25
Najdi si calback Voip, na stránce dole v pravo. Večer ti pošlu odkaz, teď uz nemám čas.
doplněno 08.09.14 12:35:

http://www.voocall.cz/mobilni-voip

http://www.voocall.cz/navody

posílám odkazy. Mobilní voip je na volání přes wifi sít. Mobilní calback jde použít i mimo wifi - vytočíš calback číslo, ke kterému si přiřadíš kontakt, hovor se vypne a následně ti zavolá to číslo zpět a začne prozvoňovat volaného. Proto se to účtuje 55hal za spojení a 55 hal za hovor. Do toho adresáře jsem si dal jen pár čísel, ale když si někam chci zavolat, volám přes wifi. Za 59haléřů je to bezkonkurenční cena, skoro zadarmo , to se může jít sazka mobil nebo blesk zahrabat. Jinak mám tarif od vodafonu za 49Kč měsíčně 400 minut , ale jen ve vlastní síti, takže přes wifi volám jen do cizích sítí. Za elefon tedy měíčně utratím těch 49kč za paušál plus nějaké dorbné do cizích sítí, do šedesáti kč se vlezu i když dost volám.

Datum: 08.09.14 15:07

Jojo pekny (VOIP moc nesleduju).

Datum: 06.09.14 16:20

Chtěl bych se zeptat - je to k věci : Koupil jsem SAZKU se základním kreditem 150,-Kč, který je platný 6 měsíců od aktivace. Druhý měsíc od aktivace mi zbývá kredit 50,- Kč a dobiji 300,- Kč. Mám na dalších 6 měsíců platný kredit 350,- Kč nebo jen 300 a těch 50 mi propadne po 4 měsícíh?

Datum: 06.09.14 19:11
Neboj, platí vždy šest měsíců od posledního dobití
Datum: 07.09.14 10:48

Díky za ujištění, protože tuto skutečnost, že dobitím se zachraňuje i ten zbytkový kredit z minulého dobití, nikde neuvádějí, ani v reklamě ani v nejčastějších dotazech.

Datum: 07.09.14 12:51

Jsou i levnejsi (a ubyva jich):-/

Datum: 07.09.14 18:05

Mám SIM kartu Sazka a jsem spokojen. Za volání kamkoli 2,-Kč/Min. Cenu datových služeb neznám, jelikož je nevyužívám.

Mám ještě druhou O2 a tam mě volání stojí 7.90,-! Ovšem tu mám už asi od roku 1994.

Datum: 08.09.14 15:16

SazkaMobil = síť Vodafone + značka Sazka

Obě velké společnosti. Žádné vedlejší podmínky, nebála bych se. Jediné co musíte je dobíjet alespoň jednou za 6 měsíců.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.