Prodej auta - smlouva

Od: Datum: 06.09.14 05:23 odpovědí: 1 změna: 06.09.14 05:44

Dobré ráno,jsem žena a tak tomuto moc nerozumím,dnes mi volal pán že ode mě koupí automobil.Je to starší auto roku 2000 a chtěla jsem někoho poprosit aby mi em dal správnou kupní smlouvu.Abych neručila za technický stav vozidla,myslím že o bylopsané nějak : že se pkupující seznámil se stavem vozidla na místě a že prodávající neručí za skrytévady nebo tak nějak ... já opravdu nevím.

Prosím o vzor správné smlouvy,aby pak případný kupující za půl roku nepřijel že mu třeba odešla převodovka,nebo se mu zlomila náprava nebo já nevím ... za motor samožřejmě ručím.Díky předeme,budete moc hodní

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.14 05:44

Nerad odkazuji na web,ale podívejte se na http://www.brzyvozy.cz/prepis-auta/.Tam najdete dobře popsáno jak postupovat při přepisu a /dole na stránce/ vzor bezchybné kupní smlouvy i se dvěma přílohami - záznam o technickém stavu a předávací prtokol.,které může sepsat i laik a vyloučí ono pozdější "za půl roku". makon@asociace-sos.cz

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.