Tinitus - bez návštěvy ORL?

Od: Datum: 05.09.14 18:55 odpovědí: 1 změna: 05.09.14 20:25

Vím,že na tohle téma už tu bylo založeno hodně témat,ale troufám si říct, že já mám jinou příčinu než většina . Jsem na vozíku a spastik, což je stav , kdy mám svaly pořád v křeči a nedokážu se uvolnit . Na vozíku jsem od narození a tak krční páteř trpí . Bez nadsázky můžu říct,že svaly na krku mám jako profesionální plavec . A vůbec mám skoliozu, lordózu atd . Cca. před 10 lety mi začaly kolapsy z bolesti a neopustili mě do dnes .

Před 2 lety mě začalo hučet v úsích a když polknu, tak to tam "křupme" jak kdybych měla rýmu . Neuroložka řekla,že to mám určitě od krční páteře ,ale poslala mě na magnetickou rezonanci , kde nic neobjevili . Říkala jsem jí,že při polknutí se mi to děje,ale ona nic neřekla . Myslíte, že bych měla jít na ušní i když je ta příčina evidentně jinde? Přišla jsem na jednu věc : nedávno jsem absolvovala rehabilitaci právě na krční páteř a když mě tam masírovali , respektive nějak mačkaly svaly na krku , tak mě ty uši opět "křupali "aniž bych polykala.

Je tedy možné,ze to "křupání " , což bych primárně brala jako,že mám něco s ušima může opravdu být od té krční páteře?

Děkuji .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.14 20:25

Zdravotní otázky bych zásadně řešila osobně s lékaři.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.