Plastický problém-Odstáté uši,AKNÉ

Od: Datum: 04.09.14 20:42 odpovědí: 1 změna: 05.09.14 01:54

Dobrý večer,nevím jak bych měl začít psát..ale asi začnu tím že jsem tu to jednou psal a vy jste na to reagovali tím že ať si mám zajít přišít uši jj půjdu! Jenom chci vás poprosit nebo poradit se nevím jestli mám zajít nejprve k mojí obvodní lékařce se o tom nejdřív pobavit zkounzultovat to s ní ) Přece ona ví jak na to jsem :)) A nevíte jak to je s tím placením té plastiky? Prý se to dá udělat tak,že se bude jednat o Psychický problém! Rozumíte mi? :D Zkrátka že nic nebudu platit za tu operaci a náhlasím že se jedná o Plastický problém a je to ne? Dá se to tak taky udělat? Už s tím nemůžu dál žít mám problémy ve škole,holky,práce/brigády! Dostávam různé přezdívky,slychávám různé nadávky,posměšky,urážky..atd Už nevím co mám dělat? Nechci tady vylévat své srdce ale jenom se chci s vámi o tom poradit?! :)

A ještě se chci s vámi poradit ohledně AKNÉ! Vím psal jsem to tu již 9xkrát a nic nezabralo! Jím zdravě-Ovoce+Zelenina,Piji různé čistící čaje s různými bylinkami a kopřivou atd...:) Je mi 20 moje váha je průměrně 65Kg moje výška je 175cm! Co se týká mého AKNÉ,tak to ustoupilo už,ale ještě malinko se objeví na některých místech! A mám JIZVY co s tím? Děkuji moc za vaši odpověď a Nashledanou

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: df
Datum: 05.09.14 01:54

Ahoj,

s ušima ti neporadím. Pokud máš komunikativního lékaře, obrať se tam, pokud nemá zájem, jdi se ptát jinam, až prostě uspěješ. S tím psychickým odůvodnění možná máš šanci uspět na proplacení, není to výmysl - je to fakt, pokud máš z toho psych. problémy.

Co se týká akné, nevím, jaké byly dřívější příspěvky, nicméně akné může být i z alergie na určité hlavně chemické látky v potravinách (např.často je to záludné rozpustné kafe, nekvalitní čokoládové výrobky - náhražky a nekvalitní tuky,...), může to být hormonální nerovnováha a samozřejmě spousta jiných věcí.

Teď jsme s holkama zkoušely jablečný ocet (bio, nepasterizovaný, resp. kalný), určitě to pomáhá (zředěným s vodou můžeš potírat nebo i pít. Je potřeba si uvědomit, že všeho z mírou (vždy ŘEDIT ! raději vždy nízká koncentrace), pokud to nesedne, i to se může stát (třeba citlivý žaludek) tak to vypusť a hledej jinou metodu,

zde cituji ze serveru protiproud.cz, sekce zdraví, v případě zájmu koukni přímo na web:

...jablečný ocet může sloužit jako jednoduchý lék na akné: je daleko lepší natírat "pupínky" jím, než běžně dostupnou kosmetikou, jejíž součástí obvykle bývají látky jako benzoylperoxid a kyselina salicylová, které naopak pleť poškozují. Ničí totiž kyselý film na jejím povrchu, který slouží jako - to je ale překvapení – antibakteriální bariéra. "Chemicky ošetřené" pupínky tedy mohou zmizet, ale současně se pleť stává náchylnější k jejich opětovnému vzniku.

Jablečný ocet je kromě toho s úspěchem používán na ekzémy, nebo i na zdravou pleť jako levné a vynikající pleťové tonikum: stačí smíchat jeden díl octa zhruba se třemi díly vody. Vyplatí se experimentovat s tím, jaký poměr octa s vodou dělá pleti dobře a začít s menším množstvím octa, abyste ji nepodráždili.

V případě akné lze však doporučit užívat ocet nejen vnějšně, ale i vnitřně. Vyrovnává totiž v těle hladinu insulinu, která je často také zodpovědná za vznik akné (neboť souvisí s metabolismem hormonu testosteronu). Kromě toho, bráno z jiného pohledu, jablečný ocet napomáhá kráse naší pleti prostě tím, že prospívá detoxikaci organismu. Pokožka totiž často bývá "ventilem", který tělu pomáhá se s toxickými látkami vyrovnat.

Nebo ještě jinak: užívání jablečného octa napomáhá "čištění" jater a krve – přičemž obojí je dle poznatků čínské medicíny spojené s "beďary" a ekzémy. Stejně tak pomáhá jablečný ocet s alergiemi, protože má vliv na odhleňování těla, čistí dutiny, uvolňuje "zanesené" lymfatické uzliny. Likviduje i kvasinky.

Na jizvy předpokládám tak lékařské laserové ošetření, případně dělají to i kosmetičky. Existují i "silikonové" masti typu Strataderm, jsou drahé,ale potírají se ve velmi tenké vrstvě, takže Ti určitě chvíli vydrží (pomáhají např. i v léčbě popálenin). Můžeš si to vygooglovat a zhodnotit přínos pro Tebe osobně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.