Práce u AČR

Od: Datum: 02.09.14 20:03 odpovědí: 4 změna: 02.09.14 20:38

Zdravím chtěl jsem se zeptat kdybych chtěl jít k armádě kam by mě přidělili když jsem vyučenej automechanik a mám řidičák na vše krom autobusu? známej říkal že nejspíš k řidičum co je na tom pravdy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.14 20:09

Takto to fungovalo v dobe povinne vojenske sluzby. Dnes se s tebou na toto tema bavi profesni poradce z krajskeho vojenskeho velitelstvi a tam se spolecne dohodnete co by bylo pro tebe nejlepsi.

Od: iv®
Datum: 02.09.14 20:16
Tak tak. Pokud budou mit pro vas uplatnění nabidnou vam misto.
Datum: 02.09.14 20:23

aha tak to teda dneska chodí :) tak díky za odpověď

Od: waffentrager
Datum: 02.09.14 20:38

Podívej se na stránky armády ČR. V nedávne době hledali lidi s papírama na náklaďáky. Tak se podívej. Pokud stále hledají vyplň online formulář a počítej že tě brzy kontaktují (pokud už nemají plně stavy). Jinak měli i možnosti přidělení. Vesměs to je ale tak, že musíš projít výcvikem. Na konci výcviku tě pak přidělí k jednotce. Můžeš říci, že si představuješ pracovat u průzkumáku, paragánu a nebo PVO ale asi bude záležet i na výsledcích ve výcviku.

Pokud tímto projdeš. Doporučuji ti nastoupit na vysokou školu (vojenskou). Tím by jsis měl zajistit že by tě neměli propustit pro nadbytečnost. Jinak pokud tam půjdeš, tak si zjisti kolik ti bude dělat renta po 9 letech služby u AČR. Nebude totiž nic moc.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.