Co může znamenat tento sen?

Od: Datum: 29.08.14 20:52 odpovědí: 6 změna: 29.08.14 23:25

Dobrý den, chci se zeptat. Dnes se mi zdál tento sen. Zdálo se mi, že vzadu za naším domem svítí velké světlo. Vzala jsem s sebou psa a chtěla jít to světlo zhasnout. Už už jsem hmátla po vypínači...a najednou jsem se ocitla v nějakém muničním skladu, pamatuji si to přesně, všude byly uložené pumy, granáty... Pes vše očuchával, jak je to pro něj vcelku obyčejné, a najednou ke mně neuvěřitelnou rychlostí přicupitala hubená blondýna na podpadkách. Byla úplně obyčejný člověk, ale jak proti mě vyrazila, tak jsem se tak lekla, až jsem se probudila a zaječela. Nevíte, co by to mohlo znamenat? Třeba smrt někoho blízkého, který se podobá té blondýně, nebo tak? Za každé vysvětlení budu ráda.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.08.14 21:31
avatar

Dobrý den, sen je noční výplod mozku, který se čistí a přerovnává si myšlenky. Vám se zdál normální blábol, jakých mám v nočních snech přehršel - a nic z toho nevyvozuji, kromě toho, že mám v hlavě větší pořádek. Váš sen může znamenat buď výhru nebo dluhy - vyberte si, A hlavně se tím netrapte, že se stane něco negativního. Zdravím!

Datum: 29.08.14 22:15

zkuste na netu snář, je jich mnoho, může to znamenat cokoliv, my vás neznáme, neznáme vaše strachy, obavy.. radosti.. atd... :) .. ale pokud máme třeba strach z 3.světové váky a ocitla jste se v tom muničním skladu může to být spojitost

Datum: 29.08.14 23:09
avatar

Člověk nemá pady, ale paty, boty nemají podpadky, ale podpatky, neuvěřitelnou rychlostí se žádná blondýnka nepohybuje a navíc jste vše viděla ve snu. Co by to tak asi mohlo znamenat? Nic.

Datum: 29.08.14 23:15
avatar

Kdybych měla řešit každý můj sen, tak nedělám asi nic jineho. Zkuste snář na netu a jinak bych to asi neřešila.

Od: ria®
Datum: 29.08.14 23:17
avatar

Dobrý den, řekla bych, že jste po procházce s pejskem, před spaním shlédla zprávy - válčí se někde na ukrajině... člověk ani nemusí vědět, jak taková munice vypadá, mozek si to domyslí, poté jste se podívala na nějaký pořad alá modelky jsou nej. .. A je tu sen jako vyšitý :)

Datum: 29.08.14 23:25

Řekl bych asi tolik: Z každého snu vyplývá poučení. I z tohohle: Míň koukat na televizi (muničák) a pokud máte za domem lampu, jezdí tam auta, případně se vyskytuje jiný zdroj světla, tak si pořídit závěsy. Do blondýn na vysokých podpatcích nevidím.

 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.