Nové technologie pro lidstvo

Od: Datum: 06.02.13 13:48 odpovědí: 31 změna: 10.02.13 13:58
avatar

Nové technologie pro lidstvo, věříte tomu? Já tomu docela věřím. Jaký na to máte názor?

Rozhovor s inženýrem Keshem o nových technologiích předávaných lidstvu - video téměř na dvě hodiny:avatar
kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Na přání autora...
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 07.02.13 05:39
 

Ten člověk tam blábolí docela velké nesmysly, jinak existuje mnoho převratných věcí ve všech odvětvích, bohužel jsou natolik převratné, že jejich zveřejnění a zavední by mohlo ohrozit nemalé výdělky například farmaceutických firem, nebo ropného průmyslu...atd. Proto dřímají někde v trezoru - uvažování mozků s barvou modrých nespartakiádních trenýrek *smich**haha*:D

 
Od: pt®
Datum: 07.02.13 09:36
 
avatar

"bmbx", viděl jste to video celé? Myslím, že je potřeba shlédnout alespoň hodinu, aby měl člověk jasno, do jakých širokých oblastí by tyto technologie zasáhly. A fyzik, Ing. M. T. Kashe se tímto problémem zabývá 40 let a dává lidem možnosti, se svými technologiemi tuto nápravu udělat. To mně zaujalo i jeho metody, které jsou podle něj jednoduché a v praxi rychle proveditelné. Jsou to pro mně nové věci, kterým jsem docela uvěřila, proto jsem chtěla slyšet názor ostatních. On si tyto poznatky nenechává pro sebe, ani je neprodává za peníze, ale nabízí je vědcům z celého světa a vládám světa zdarma. Přijde mi to velice humání a obdivuhodné. Ovšem můj názor je velmi amatérský. No nic, uvidíme, zda to ještě někdo zkoukne a napíše svůj pohled na věc. - pt

Od: bmbx®
Datum: 07.02.13 09:59
 
On je ale opravdu velký problém v tom, že o opravdu převratné technologie nebo léky není zájem protože to ve většině případů naruší stabilní vysoké zisky firem. Vše je dnes jen o penězích a ziscích, ne o tom aby se lidstvo mělo opravdu lépe.
 
Od: pt®
Datum: 07.02.13 10:19
 
avatar

To je pravda, že není zájem, ale jednou určitě bude. Jen chci vědět názor na ty technologie. Podle některých článků, je ze strany vědců zájem o tyto technologie. Přidávám kratší video na 6 minutek, dala jsem si české titulky:

http://www.youtube.com/user/keshefoundation

Datum: 07.02.13 10:20
 

Zajímavé je, že tuto blbost čtu poměrně často, a přitom se stačí zapnout alespoň částečně mozek. Ano, vše je o penězích. Proto v případě, že někdo přijde s něčím převratným, nebude váhat a vytasí se takovou technologií a následně se na ní napakuje na úkor ostatních. Jestli se bude mít někdo lépe, tak to je samozřejmě podružné. V této části souhlasím.

 
Od: pt®
Datum: 07.02.13 10:24
 
avatar

"kovis", jenže Ing. Keshe tyto technologie nabídl všem vládám zdarma, založil nadaci, kde pracuje tým dalších vědců, pro případ, že by přišel o život, aby v té práci a výzkumu a pomoci lidstvu pokračovali. - pt

Od: pt®
Datum: 08.02.13 19:02
 
avatar

Tady něco velmi zhruba o vizi nadace:  • 1. Dne 21. září 2012 měla nadace "Keshe” uvolnit první fázi prezentace své kosmické technologie včetně gravitačních a magnetických systémů, které byly vyvinuty k tomu, aby se všichni zainteresovaní vědci po celém světě pustili do výroby a duplikace těchto systémů. Od této chvíle by v podstatě měly přestat fungovat mezinárodní hranice, neboť nebudou mít žádný reálný smysl a význam. Jde prý o to, že jakmile bude vybudována první platforma a bude uvedena do provozu, pak by doba jízdy například z Teheránu do New Yorku měla trvat maximálně 10 minut. Zcela nová a revoluční technologie má umožnit každému jednotlivci, aby se zhruba ve stejné době skoro s nulovými náklady dokázal přemístit na jakékoliv místo na této planetě. Navíc takové vozidlo či plavidlo (těžko jak to nazvat) by nemělo být zjistitelné současnou radarovou technikou.
  • 2. Energetická krize by byla vyřešena velmi rychle ve chvíli, kdy budou požadované technologie uvedeny do provozu. Ovšem s tím důsledkem, že soudobé globální finanční struktury z toho nebudou mít absolutně žádný zisk.
  • 3)Prostřednictvím stejných cest by se vyřešil světový nedostatek pitné vody.

Od: bmbx®
Datum: 07.02.13 10:43
 
,Kovis:
Blbost to není, člověk může zapinat mozek jak chce
Třeba v medicíně kde by díky Hypokratově přísaze by měli jít zisky stranou, je mnoho opravdu velice účinných léků "zabito" jen proto, že by odstranily zisky z výroby podstatně méně účinných léčiv a to je v podstatě ve všech odvedtvich - kamkoliv se člověk podívá.
Speciálně mnoho vědců neoplývá hamiznosti a své objevy zveřejňuji nezištně
 
Od: hm®
Datum: 08.02.13 22:47
 
avatar

Tak jsem se chtěl podívat a ono je to angličansky. *sok*

 
Od: bmbx®
Datum: 08.02.13 23:02
 
Hm:
Má to čechajské tutilky
 
Od: hm®
Datum: 08.02.13 23:37
 
avatar

Je to divný, ale nevidím je. :(

doplněno 08.02.13 23:49:

Jo, pod tím je odkaz na stažení s titulky, tak uvidíme. Ale až zítra.

 
Od: pt®
Datum: 08.02.13 23:50
 
avatar

"hm", vpravo dole na liště jsou ikonky, např. zvuk a jedna z nich dává na výběr titulky v různých jazycích. Ale můžete se kouknout na to první video, tam jsou české titulky už nastavené. - pt

Od: zabu
Datum: 09.02.13 14:35
 

Podle mě je to blbost. protože: Tady: http://www.stream.cz/uservide…-9-2012-objasneni-technologie v jednom místě(52min. záznamu) hovoří ing. Keshe o tom, jak se podílel na přeměně vojenské výroby ve východních zemích z tanků na výrobu kýblů a konstrukcí pián. Lidé-pracující neměli co vyrábět a neměli ani na chleba. Pokud vím tak ani u nás ani v Rusku se toto nedělo. A nikdo jiný Tanky ve východních zemích nevyráběl. Tedy podle mě lže. Lže-li v tomto jednom místě, jak mu mohu věřit ostatní, co si nemohu ověřit. Tedy podle mě, nevěrohodná tvrzení, sloužící něčemu jinému. Dokázal bych spekulovat čemu, ale bylo by to mé tvrzení bez argumentů, jen na základě mých zkušeností.

 
Od: bmbx®
Datum: 09.02.13 15:01
 

zabu:

jak jsem psal výše, jsou to bláboly...

a převratné technologie nikdo nechce, nabouralo by to celou kapitalistckou ekonomiku :D

 
Od: zabu
Datum: 09.02.13 15:22
 

Ano, to je pravda. Důkaz najde každý kdo chce, v historii elektromobilu v USA. Na Inetu jsou toho spousty, dokonce běžel nedávno hodinový pořad na TV. V půl jedné ráno. Aby se nedalo, říct, že to někdo tají, ale aby to přitom nevidělo moc lidí.

 
Od: bmbx®
Datum: 09.02.13 16:08
 

Speciálně elektromobily a všechno kolem ropy se vyrojí z trezorů naftových magnátů až dojde ropa, protože od toho okamžiku to ponese maximální zisky a že v jejich trezorech jsou opravdu převratné technologie je víc než jisté, to co se děje teď ohledně elektromobilů jsou jen trapné a zoufalé pokusy, ale i tak by to byl veliký přínos alespoň pro čistotu ovzduší. To je celkem tak nějak pochopitelné, ale že totéž se děje v medicíně je při nejmenším smutné.

 
Od: pt®
Datum: 09.02.13 19:44
 
avatar

"zabu", nic o tom nevím, ale myslíte, kdyby p.Keshe lhal, že by na to druhá strana v rozhovoru nereagovala? "zabu", podívejte se na to moje první video, tam se více mluví o těch technologiích a pomoci lidstvu. Spíš chci slyšet názory na ty technologie, pokuste se ostatní informace ignorovat, jinak děkuji, že se tématem zabýváte. - pt

Od: zabu
Datum: 09.02.13 22:12
 

pt: Právě že o tom nic nevím,a neznám p. keshe. Tak hodnotím jen tu část, kterou hodnotit mohu. A to je to, o čem jsem hovořil výše. Hodnotím to podle hodnověrnosti těch jeho tvrzení, která jsem schopen posoudit. Je klidně možné, spíš hodně pravděpodobné, že ten kdo s ním dělal uvedený rozhovor, situaci ve východních zemích vůbec neznal, nevěděl jak to tu probíhalo.

A k těm technologiím. Jako technicky založený člověk, živící se elektronikou, odmítám spekulovat. Nezlobte se. Ale i kdyby to byla pravda, tak lidstvo na to ještě není připravené. Ale to už není o technice ale o filozofii.

 
Datum: 09.02.13 21:01
 

Dobrý den,

z prvního videa jsem zhlédnul 17 minut, na to druhé jsem se nedíval.

V tomto případě Vám nemohu ani tak říct svůj názor jako spíše pravdu. Celých těch 17 minut mluvil o nesmyslech.

Například, že dokáží léčit všechny nemoci touto technologií. Tvrdí, že nemoc je vyvedení atomů a molekul z jejich původní pozice a oni že člověka vyléčí tím, že to všechno posunou na původní místo. Nemoci jsou víceméně chemickou záležitostí. Jde o to zabít viry nebo bakterie, které nemoc způsobují a ne vrátit vše na své místo (samozdřejmě je i spoustu nemocí, které nejsou způsobeny ani viry ani bakteriemi, ale to zde nechci řešit).

Nebo také jak říkal, že vyléčili tu dívku, která ležela dlouho v komatu. Inženýr Kesh říkal, že její srdce tlouklo, ale mozek neprojevoval žádnou aktivitu. To je naprostá hloupost. Srdce je řízeno mozkem, takže když srdce tluče, mozek musí projevovat aktivitu.

Z toho co říkal jsem pochopil, že vlastně dokázali vytvořit něco co produkuje gravitační a magnetické pole zároveň. K tomu Vám mohu říct tolik, že něco takového jsem už měl v ruce. Říká se tomu magnet. Magnet kolem sebe má magnetické pole (to snad všichni víme) a má také gravitační pole, protože každá hmota má kolem sebe gravitační pole. Máte ho i Vy kolem sebe, ale velikost gravitační síly zavísí na hmotnosti. Magnet je tak lehký, že gravitační pole kolem něj nejsme schopni pozorovat. Podívejte se, jak je velká země a stejně má gravitační pole tak "slabé", že dokážete vyskočit.

Snad jsem to napsal dost srozumitelně. Mrzí mě, že lidé věří takovým hloupostem. Ale není divu. Je to velmi věrohodně podané a né každý se v tom vyzná. Nevím, proč někdo něco takového natočil, ale nevěřím inženýrovi Keshovi ani slovo.

Noviny

 
Od: pt®
Datum: 09.02.13 21:37
 
avatar

"noviny", děkuju za vaše vysvětlení. Píšete to velice přesvědčivě, takže začínám pochybovat. Docela mně to mrzí, měla jsem takovou radost, že by se dalo pomoci tolika nemocným, zlepšit životní prostředí a nakonec i ty cesty do kosmu, a nesmradlavá auta. - pt

Od: bmbx®
Datum: 09.02.13 22:17
 
Nezlobte se na mne, ale na to že si ten člověk nehorázně vymýšlí stačí vědomosti ze základní školy
 
Od: pt®
Datum: 09.02.13 22:44
 
avatar

"bmbx", a proč teda pořádá přednášky, jedná s velvyslanci, poslouchají ho vědci, napsal spousty knih, vystudoval inženýrství a je sledovaný? Ten člověk je vzdělaný. To by za tím muselo být něco jiného. Chápu, že zde netráví na poradně čas spousta vědců, kteří by mi odborně odpověděli. Musím se smířit s tím, že se mi dostane odpovědí spíše teoretických. Nebo jste snad odborník? Myslím, že je jednoduché striktně něco shodit se stolu. - pt

Od: bmbx®
Datum: 10.02.13 07:54
 

pt:

Jak píše "noviny" - to vám nestačí? Tak si to video pusťte víckrát...

To spíš uvěřím té "hvězdné bráně" než smysl nedávajícím uvahám o magnetismu společně s gravitací...a jiných nesmyslech ;)

Ono ani tak nejde o to zdali jsou nebo nejsou možné věci o kterých se nám ani nezdálo, ale spíš o to jak se nám to pokouší ve videu sdělit, já jsem přesvědčen, že jde uskutečnit všechno na co si lidstvo jen vzpomene a je to jen otázka času, ale to co tam ten člověk mluví je prostě blábolení :D

 
Od: pt®
Datum: 10.02.13 11:26
 
avatar

"bmbx", za příspěvek od "noviny" jsem ráda, má jednak kultivovaný projev a trpělivě vysvětluje, mimoto sám uvedl, že se nediví, když lidé uvěří videu, neboť je věrodně udělané. Ale myslím, že kus pravdy má "zabu", když věří, že nové technologie na lidstvo teprve čekají. Jen odbočím, co N. Tesla a jeho výzkumy, je to pravda nebo ne? A tak to může být s i s ostatnímy výzkumy. - pt

Od: bmbx®
Datum: 10.02.13 13:24
 

pt:

kdyby jste četla pořádně moje příspěvky a nejen četla ale trochu se zamyslela nebo alespoň vnímala co čtete tak pochopíte, že nic takového nevylučuji, ale pokusím se to znovu shrnout a snad se mi to povede i pro vás zjednodušit ;)

Člověk se znalostmi základní školy pochopí, že slova na videu jsou docela dost nesmyslná, věřím že na nás čekají převratné technologie a jiné objevy, ale zároveň jsem přesvědčen, že mnohé už je objeveno a dřímá to v trezorech, místo toho aby to lidstvu pomohlo, tak to čeká na příležitost, až z toho bude pro někoho opravdu veliký a dlouhotrvající zisk.

Třeba mnoho převratných objevů spatřilo světlo světa paradoxně během 2. světové války a to proto, že nad ziskem, začne převládat nutnost porazit toho druhého.

Dokud budou vládnout peníze, maximální zisky za každou cenu, tak půjdou objevy a hlavně jejich uvádění do praxe hodně pomalu.

doplněno 10.02.13 13:41:

Co se týká N.Tesly tak jeho objevy byly na svou dobu víc jak převratné a mnoho patentů mu bylo ukradeno. Mnoho je jich nejspíš také někde v trezorech. Jeho bývalý spolupracovník Edison, ze zachoval jako dost velký zločinec když na veřejnosti z reklamních důvodů krutě popravoval zvířata střídavým proudem, aby přesvědčil veřejnost jak je nebezpečný a že jeho směr - rozvody stejnosměrného proudu je lepší - kde by jsme byli, kdyby se mu to povedlo? To by jste asi do teď svítila petrolejkou a víc nic, neboť dálkové vedení el. energie bez transformace na vysoké napětí je silně neekonomické a stejnosměrné transformovat nelze. Taky ukázka toho co dokázala krátkozraká vidina zisků oslavovaného Edisona, který vlastně nevynalezl ani tu žárovku, pouze jí zdokonalil ;)

doplněno 10.02.13 13:43:

pt:

já už jsem si zvykl, že jste neskutečná háklivka a netykavka :D Ale já jsem zvyklý nic nezastírat a říkat všechno narovinu ;)

 
Od: pt®
Datum: 10.02.13 13:38
 
avatar

"bmbx", nesuďte mně stále podle sebe, až se budete ve svém písemném projevu vyjadřovat srozumitelně a bez posměškú, pak se možná Vašimi příspěvky budu zaobírat. Váš přístup připisuji pouze Vašemu mládí a nezralosti. Tak, jak komunikujete se mnou se hodí možná pro Vaše vrstevníky. Budu pro příště ráda, když Vaše odpovědi budou konkrétní k dotazu a své ostatní projevy neúcty si necháte na doma. Nevím, jaký komplex si na mně hojíte a je mi to jedno, jen ukazujete, jak na tom jste. Nepsala bych Vám tyto slova, ale v tomto vláknu není příspěvek, kterým byste odpovídal pouze konkrétně. Možná zase házím hrách na stěnu, jemně jsem Vám naznačila, jak kultivovaně se vyjadřuje "noviny", čekala jsem, že Vás to trkně, netrklo, tak Vám to píšu polopatě. Nyní čekám bouřlivý výbuch Vašich emocí, tak se ukažte, jak na tom jste. Má úcta. - pt

doplněno 10.02.13 13:48:

"bmbx", vidím, že jste nepochopil nic, člověk může vyjádřit a nepředstírat i slušnou formou, ale to už musíte chtít sám. Takže chápu, že jste nepochopil. Myslím, že se řadíte mezi ty na poradně, kteří dokáží udělat rozpor a rozvrat z ničeho, je to škoda, protože jinak máte vcelku dobré názory i vědomosti. - pt

Od: bmbx®
Datum: 10.02.13 13:54
 

pt:

teď mne napadá v souvislosti všech možných diskuzí s vámi, kterých jsem se účastnil - zloděj křičí chyťte zloděje ;)

doplněno 10.02.13 13:56:

Nejsem si vědom v mých odpovědích nějaké neslušnosti...

 

 

Od: pt®
Datum: 10.02.13 13:58
 
avatar

"bmbx", víte proč Vás to napadá? Protože vy křičíte nejvíce. Každý se vyjadřuje jen podle toho, jaký je uvnitř. A teď jdeme s dědečkem na vycházku, tak pa. - pt

Datum: 09.02.13 23:49
 
avatar

Pt:

Rád se dívám na hvězdnou bránu.Tam je také fůra technologií,které by se ni líbily.Ale musím zůstat v realitě.A také v naší fyzikálně chemické soustavě.

JABRAKA

 
Od: axus®
Datum: 09.02.13 23:53
 
avatar

Velmi trefna poznamka.*palec*

 
Od: zabu
Datum: 10.02.13 09:47
 

Jak říkáte. Musíme zůstat v realitě, ale dnešni doby. Prokopovi Divišovi taky nevěřili bleskosvod, stejně tak jiným nevěřili, že je země kulatá, jinému že běhá kolem slunce atd, atd. Jeden dokonce navrhoval zrušení patentového ústavu, že prý bylo vše vynalezeno. A tak o tom, že něco takového existuje, jsem přesvědčen. Ale že by se na to přišlo už teď? Asi ne . . . . . . . . . .

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.