Kluci

Od: Datum: 16.09.14 20:43 odpovědí: 4 změna: 05.02.15 16:02

Ahoj,ve třídě se mi líbí jeden kluk,na FB si spolu celkem píšeme,občas mi on pošle nějaký ten řetězec bud jestli jsme kamarádi tak mu to vrátím někdy o lásce atd... někdy mu napíšu já třeba když byl na dovolené jaké to tam bylo atd... a tak si chvilkama píšeme,problém je v tom, že když mu odepíšu nebioo napíšu nevím jestli si neříká ach bože zase píše?! I dyž odepisuje tak je to takové normo... no a já nevím jestli prostě všichni jsou na hezké holky aby se za ně nestydili a mohli s nima normálně chodit ven,a on je asi jakoby špejle a já trošičku o něco no asi těžší, a nevím jestli se mám přizpůsobit,tak bych měla i více kamarádů a byla jim dost dobrá na sport a tak... no nevím poradíte mi prosím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.14 14:58

Klárko, jestli chceš něco změnit, musí změna vycházet z tebe. Snažit se něco "měnit kvůli někomu" nemá smysl.

Datum: 17.09.14 15:04

Klárko neměň se bud sama sebou a jestli se mu to nelíbí jaká jsi ted má smůlu najdeš si lepšího. Jinak k to mu jestli ho neotravuješ to nevím sama totiž nevím

Datum: 17.09.14 20:40

No já popravdě nevím jestli se mu líbím nebo ne, chová se celkem hezky,občas size mě vystřelí ale to i s ostatních,a všichni i když je to na ně tak to berou jako srandu,mám všechno každému brát jako srandu? Ostatní říkají že pro to nejsem oblíbená protože všechno beru vážně ...

Datum: 05.02.15 16:02

Neber vše jako srandu. Jenou se sekneš a potom to nejde vzít zpátky. Ber srandu jak uvážíš ;)

Nejsi oblíbená? no a co aspoň máš od všech pokoj ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.