Jak moc vás bolelo protržení panenské blány

Od: Datum: 27.08.14 20:38 odpovědí: 9 změna: 28.08.14 00:09
avatar

Dobrý večer,
nikdo si to neberte osobně, ale mám dotaz spíše na dámy. Moje přítelkyně se bojí, že jí bude hodně bolet protržení pan. blány a že bude hodně krvácet. Prosím moc, napište mi popravdě jak moc to bolelo a jestli jste krvácely. Děkuju moc za všechny odpovědi. Hezký večer přeje Fíla


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 27.08.14 20:44
avatar
Dobry večer. Tohle je hrozne individualni. Někoho to boli min jiného více. Za sebe muzu říct ze bolest téměř žádná a krev par kapek.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 27.08.14 20:48
avatar

Nic ve zlém,ale co jak se bude teprve chovat,až bude rodit...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 20:50
avatar

*palec*

Na druhou stranu, pak už to bude určitě vyzrálejší osoba s nadhledem na celou věc ;)

Zakladateli, je to přesně tak, jak praví první reakce, je to individuální. Pro jistotu kupte lubrikant, udělejte si dlouhou předehru, rozmazlete ji trochu ten večer a bude to ok ;) a hlavně na ni nespěchejte, pokud bude uvolněná a bude to sama chtít, o to méně to bude bolet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 20:48
avatar

V tomto ohledu nemá smysl hledat informace v internetu. Jde o individuální záležitost a ať se tu dozvíte cokoliv, strachu to Vaši přítelkyni nezbaví...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 21:15
avatar

často je to spíš záležitost psychická - strach z bolesti je větší než pak ta bolest samotná... když jsem začínala se sexem já, moc jsem se bála, a tak jsme to s přítelem dělali "na několikrát" - vždycky, když to začalo bolet, tak jsme přestali, a pokračovali až po pomazlení a uklidnění - zkuste to taky tak... vaše přítelkyně ocení vaši citlivost a starostlivost a bude to OK, uvidíte

Ohodnoceno: 0x
 
Od: skye*
Datum: 27.08.14 21:59

Nijak zásadně to nebolelo. Jen trochu a pár vteřin. Spíš to byla takový šok, moc jsem si ten pocit neuměla představit. Krve trochu a jen hned po, žádné velké krvácení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lenkeena*
Datum: 27.08.14 22:00

Je to jistě individuální, já osobně než tu bolest znovu zažít, nechám si bez umrtvení vyvrtat 3 zuby. Zlomená noha ani vykloubený prst tak nebolely. A to byl přítel opatrný a několikrát přestal, když už se to nedalo vydržet. Bolelo to ještě i podruhé a potřetí (s odstupem několika dnů), pak už to bylo super. Nevím, co bych poradila, snad pro slečnu alkohol?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 22:08
avatar

Prosím, ať slečna nehledá informace o této zkušenosti na internetu. Vše je tak individuální, jak různé jsou dívky, ženy. Některá ani neví, že o něco přišla, druhá skučí bolestí. Jde o práh vnímání bolesti, a to máme každý jinak. A pak samozřejmě záleží na psychickém naladění, na opatrnosti a zkušenosti partnera... na tom asi nejvíce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.14 00:09

Ahoj. Tazatel Brepta, sice vložil dotaz směrovaný na dámy, ale taky mám s tímhle nějakou zkušenost. Mě, načaly pokaždé už zkušené holky. Moje paní mi řekla, že já jsem byl její první. Zvláštní je, že jsem při tom vůbec neregistroval nějaké potíže. Nějakou bolest a pnutí při průniku. Tak, ani vlastně nevím, jestli jsem byl opravdu ten první.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.