Jsme ve stejne tride

Od: Datum: 27.08.14 16:37 odpovědí: 6 změna: 27.08.14 20:57

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Chodím s mým klukem do stejní třídy a on mi nedavno rekl ze nema na vztah a pak mi zase rekl ze se rozchazet nechce a že me miluje ale musel si to prý overit :( overil si to tím, že si psal nejaké prasarničky s nejakoú holkou kterou ani nezna :( moc mi stim ublizil a nebylo to poprvé :( nevim co mam delat

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.14 16:47

Zapomenout na něj

Od: bloncka*
Datum: 27.08.14 16:50

ale když se rozejdu tak ho budu mít každý den na očích :( nevím jestli to zvládnu

Datum: 27.08.14 16:52

Kluci /chlapy/ jsou prostě takový. Zajímá je jen sex a pak dlouho nic. Čím dřív si na to zvykneš tím lépe. Prostě mu přitáhni uzdu a nepouštěj.

Datum: 27.08.14 19:07

I pro tuhle situaci plqatí pravidlo: Co je v domě, není pro mně! Seber všecku odvahu a zatvař se nezúčasněně. Jednej s ním jako s každým jiným. Ani hůř, ani lépe!

Datum: 27.08.14 20:52

Bloncko, vážně věříš, že tě miluje kluk, který si píše "prasárničky" s jinou holkou? Nebuď hloupá!

Datum: 27.08.14 20:57

Největší blbost mít přítele ve třídě, kamarádka se rozcházela takhle z klukem a kdy jsem jí řekl ať nebrečí že jí čeká lepší zítřek odpoveďěla zítra ho zase uvidím celý den to je můj zítřek. Kašli na něj ignoruj ho všechno jednou končí a nečekej na chvíli až tě pošle k vodě když ty to budeš nejmíň čekat a nejvíc ti to ubliží. Musíš se s tím smířit je to děvkař. Buď silná a najdi si někoho jiného a zapomeň na to co se stalo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.