Profláklé mejly

Od: Datum: 26.08.14 20:36 odpovědí: 9 změna: 27.08.14 22:05

Ruším email, kde mi přijde nejdůvěryhodnější zpráva a to proto, že jsem usoudila, že je to v tu chvíli můj nezabezpečený mejl a navíc

ex profláklej email a tudíž je lehce k mání.

Myslíte, že je to zbytečné, nebo možná až paranoidní?

Já prostě nechci email který jsem proflákla a díky i svoji aktivitě , třeba nákup na netu, už mě nenapadá jiná aktivita, facebook nemám, kde jakým lumpem dala v šanc. Tak chci aby se jim ten seznam mejlů pro zneužití prostě ztenčil.

Nic jiného nemůžu udělat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.14 20:51

mohu dělat více.mám čtyři maily - pro přátele,proškolené ohledně aktivit badoo a p.,pracovní,na nákupy po internetu a poslední pro rizikové aktivity.poslední dva není problém opustit a založit nové..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: email
Datum: 26.08.14 21:04

Taky to rozlišuji.

Mám pro nákup a pro přátelé.

Nákup sklamal a přátelé nechápou , že nejsem infantilní na rozesilání mejlů v rámci přeposílání ex kravin. Tudíž vše redukuji.

Za prvně , ode dneška redukuji první mejl na nákupy, kde mi přišel ten nejdůvěryhodnější mejl a ruším ho. Nechci dělat radost někomu v počtu mejlů kam zaslat totál dezinformaci.

Nejsem zástancem bezpočtu mejlových adres. Asi jsem obezřetná, někdy až paranoidní. Dík za vaši reakci, máte pravdu rozlišovat, určit si, který mejl pro co je.

Já došla k názoru, že mejl, kde mi přijde exkravina dneškem ruším. A to je ten nákupní. Založím nový a jak se proflákne, opět budu rušit.

Od: hop®
Datum: 26.08.14 21:00
avatar

Mám pod kontrolou 15 mailových adres, většina je soukromých, nějaké firemní. Ale mám je striktně rozdělené podle použití. Třeba pro tuto poradnu mám mail, který nikde jinde nepoužívám. Další je pro komunikaci s úřady, jeden pro FB, jiný pro online sázkové kanceláře. Pokud se tedy jeden proflákne, není takový problém ho ignorovat a založit jiný.
Vzhledem k tomu, že používám Outlook, není větší množství e-mailových adres žádný problém...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: email
Datum: 26.08.14 21:08

15...

já mám 3-z toho jeden nákupní, jeden pracovní a jeden pro přátelé...

Datum: 26.08.14 21:54
avatar

Myslím, že rušením e-mailů toho moc nezískáte, budete stále jen rušit jedny a zakládat další. Spíše bych doporučila si nastavit filtry tak, aby Vám "nesmysly" rovnou házely do koše nebo do spamu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: email
Datum: 26.08.14 21:57

Nejde mi o reklamy, jde mi o dezinfo s tou exekucí, to mě vytočilo, v tom případě ten email považuji za extrémně profláklej.

Datum: 27.08.14 08:49
avatar

To jsem jediná, komu to nepřišlo? A to ho používám taková léta na všechno možné... *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 22:05
avatar

E-maily s "exekucemi" teď chodí skoro každému. Zrušíte-li jeden e-mail a založíte-li další, přijde Vám za pár dnů až týdnů i tam. Nastavte si ve filtrech, aby se mazaly e-maily se slovem "exekuce" a "exekutor" v předmětu a v těle e-mailu a měla byste mít pokoj.

A když už budete v nastavování, založte si další filtr na "pújčku/půjčky", "dluh/dluhy". Pak byste měla mít na chvíli pokoj. Než se objeví další vlna s něčím "novým".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 11:21
avatar

Roky mám jednu adresu a stále stejné heslo (stejně bych si víc nepamatovala). Emaily co neznám odesílatele označuji jako spam a neotvírám je.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.