Zapoměla jsem se odhlásit na seznamu

Od: Datum: 04.11.14 10:37 odpovědí: 7 změna: 04.11.14 12:00

Dobrý den, byla jsem na veřejném pc a zapoměla jsem se odhlásit z účtu na seznamu? Dá se s tím něco dělat? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 04.11.14 10:47

Prihlasit se co nejdrive na ucet (pokud to teda lze) a zmenit si heslo.

Od: lenovak
Datum: 04.11.14 11:14

to nepomůže, když bude přihlášena na tom cizím počítači, tak tam bude prostě pořád. Dokud ji někdo neodhlásí

Od: hmm
Datum: 04.11.14 11:18

nemyslím, že by toto byla pravda... zkuste si otevřít dva prohlížeče v jednom se přihlásit, pak ve druhém... pak se vrátit zpět v prvním prohlížeči...

Pokud jste i nechali "zapamatovat přihlášení" - změna hesla musí pomoct

Od: lenovak
Datum: 04.11.14 11:24

nepomůže, ted jsem si to vyzkoušel

Od: hmm
Datum: 04.11.14 11:36

také jsem to vyzkoušel a je to neuvěřitelné - ale máte pravdu :(

Nechápu to - je to nelogické a naprostá zhovadilost provozovatele - doporučuji tedy kontaktovat linku seznam.cz a zajistit si blokaci mailu přes ně... případně radu

Datum: 04.11.14 12:00

to že si změníte heslo, i když jste přihlášený někde jinde a automaticky vás to pak jakože odhlásí, neumí tak 90% serverů, narazil jsem snad jen na jeden, který to uměl okamžitě.

Datum: 04.11.14 11:48

pokud jste Seznam zavřela a nedala jste předtím, že chcete na daném PC zapamatovat heslo, tak by se nic nemělo stát, ale pokud jste nechala přihlášenou stránku v Seznamu otevřenou, tak asi ano

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.