Odkup farmy

Od: Datum: 25.08.14 16:45 odpovědí: 2 změna: 25.08.14 17:45

Dobrý den , zemědělství mě neskutečně baví a (nechci se tím chlubit) rozumím mu. Mám zemědělské vzdělání a od mala jsem veden k práci v zemědělství. Nyní se mu chci věnovat na plno a chtěl bych kopupit nějakou farmu ( až pod důsledné analýze) jenže mi chybí peníze je nějaká možnost sehnat 200 milionů? Je to trochu nereálná suma peněz ale jen jsem nad tím bádal jestli je to možné . Díky za rady :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.14 16:58

Takovéto peníze máte šanci získat pouze z dotací evropské unie.

Nebo zkusit úvěr na hodně dobrý podnikatelský záměr (to ale normální farma není)

doplněno 25.08.14 17:00:

Jinak při zemědělství není ani tak důležité aby Vás to bavilo a rozuměl jste tomu, ale musíte umět Vaše produkty prodat a pokud možno na prodeji i vydělat peníze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.14 17:45
avatar

Co si pod pojmem farma za ty peníze představujete? Stačí vám dům, pole, chlívy a výběhy, záleží zda se budete věnovat chovu + výrobě produktů nebo pěstování + prodeji. Nebo je možnost udělat to jako spousta "zemědělců" na pole fotowoltaické panely a kousek dál bioplynku-pobrat dotace a žít jako prase v žitě. Záleží i na tom,kolik plánujete zaměstnat lidí minimálně na sezoní práce. 200 milionů to snad vyšla levněji i farma Bolka Polívky. Být vámi tak se rychle ze svého snu probudím.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.