Chtěla bych se na něco zeptat!

Od: Datum: 24.08.14 23:48 odpovědí: 8 změna: 25.08.14 22:45

Dobrý Den chtěla bych se zeptat s přítelem sme se mazlili a nevim co dělal ale vystříkal se mi na kalhotky a taky nato ale hned co se to stalo tak sem vylítla a šla jsem se rychle vysprchovat.A chci se zeptat jestli je možné že bych mohla být těhotná ikdyž sem panna .Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.14 00:02

PaneBože. Ty to vidíš... Letos to všichni mladí dělají přes oblečení a pak mají strach, že z toho otěhotní. Sakra, to si neumíte něco málo k tomu pohlavnímu aktu přečíst? Od teorie k praxi!

Datum: 25.08.14 02:24

Hlavně klid, prazdniny budou brzy končit a rázem tu přijdeme o tyto "veselé" příhody ze života mláďat...

Od: ben®
Datum: 25.08.14 00:22

Dobrý den, zajímavé je, že Vy ani nevíte, co Váš přítel dělal - a najednou bylo takové nadělení.

To Vás muselo překvapit, ne? Jinak se nebojte - těhotná nebudete. Zdravím!

Datum: 25.08.14 06:22

Dobrý den.Bylo by lepší,aby přítel příště stříkal do pusinky.

Datum: 25.08.14 08:15

Pane kolego, zapomněl jste ale dodat, že nesmí polykat, protože pak hrozí nebezpečí, že nebude děti rodit, ale plivat.

Datum: 25.08.14 22:45

tesyk. Tak Tys tomu dal góól *smich*. To si musím zapamatovat, to je kouzelný *haha*

Od: buss®
Datum: 25.08.14 09:06

Být negramotný v době informační, internetu a nenačíst si něco předem? Už ten nic neříkající předmět. Panna také jednou bude těhotná.

Datum: 25.08.14 20:55

já si myslím, že si tady nějaký ..náctiletý dělá srandu,neboj se chlapečku, za chvíli už tolik času nebude a to vstávání do školičky...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.