Jak poslat pneumatiky poštou na dobírku?

Od: Datum: 08.12.14 19:45 odpovědí: 6 změna: 11.12.14 12:33

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti se zasláním pleumatik i s disky poštou na dobírku?

Co a jak?

Děkuji. Mirka

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.14 19:47

Zastrečkovat a poslat.

Datum: 08.12.14 20:08
Zabalit,pokud to nemá nějakou extra cenu, stačí strečovka nebo jen visačka s adresou.Poptejte se na poště na možnost zaslat jako Vícekusovou zásilku,poštovné by mohlo vyjít lépe a hlavně se nemůže stát,že jedno kolo přijde v pondělí, druhé v úterý atd...Při poškození nebo ztrátě to bude posuzováno jako celek a ne jako 4 samostatné balíky.
Od: ju®
Datum: 08.12.14 21:37

Rozhodně než českou poštu bych zvolil přepravní společnost, odvezou a dovezou adresátu / zkontaktují a domluví dovoz/až před dveře, u nás je jich několik, např PPL,DHL,UPS atd...alespoň všechny nákupy pneu řeší přepravní službou, jen jednou jsem zkusil poštu...

Od: nutt®
Datum: 09.12.14 00:09
Zdravim,
zkušenost mám nedávnou a špatnou. Chtěl jsem poslat taktéž pneu s disky 16". Zabalil jsem do dvou balíku po 2kusech na poště jsem byl odmítnut stim že je to stále moc těžké že jedině poslat každé kolo zvlášť to by šlo nicméně cena za poštu by přesáhla 1000kc což je nesmysl a to upozorňuji že u nás na poště je opravdu ochotná paní.
.
Hezký den NutT
Od: mirka*
Datum: 10.12.14 18:07

Přesně s neochotou jsem se též setkala, proto se obracím sem na poradnu s žádostí o nějaké ty zkušenosti jak na to.

Přesto bych to ráda poštou zaslala, neupřesnila jsem zde, že se jedná o jedno kolo - disk s pneumatikou o to by to mohlo být snažší ...

Od: mirka*
Datum: 11.12.14 12:33

S jedním kolem by to už takový problém být nemusel, co myslíte?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.