Zablokovaný e-mail

Od: Datum: 22.08.14 12:57 odpovědí: 10 změna: 27.08.14 12:51

Dobrý den,

ráda bych poprosila o radu co dělat. Vrátila jsem se z dovolené a najednou se nemůžu dostat do e-mailu na seznamu ani na facebook. Jde mi hlavně ted o ten e-mail. Vyplnovala jsem několikrát ten jejich formulář na zaslání nového heslo přes kontrolní otázku. Pořád mi to ale hlásí, že údaje vyplněné nesouhlasí s mým účtem. A to tam zadávám emailové adresy, na které jsem psala, složky jaké tam mám atd. Je možné, že by mi někdo mohl nastavení a kontrolní otázku změnit? Heslo zadávám správném, mám ho cca už 8 let..Nevíte, na koho se obrátit? Děkuji za radu, Zvondule


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.14 13:11
avatar

Z toho co píšete se nabízí, že Vám někdo změnil heslo a e-mail tím odcizil. Posupoval bych takto: nejdřív bych zkusil přihlášení na jiných počítačích a až když bych si byl jistý, že problém netkví v capslocku, jiné klávesnici, či technické závadě, komunikoval bych přímo s pracovníky seznamu přes helpdesk. Když se dostatečně prokážete jako vlastník schránky, (což by s osmiletou historií neměl být problém) je pravděpodobné, že Vám e-mail vrátí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zvondule
Datum: 22.08.14 13:25

Dobrý den, děkuji za Vaši rychlo odpověd. Zkoušela jsem se přihlásit ze tří růžných počítaču i mobilu a nejde to nikde.. Email mám dokonce asi už 15 let, heslo které používám právě těch 8 let Děkuji za radu, zkusím je ještě zkontaktovat, volala jsem na linku, ale tam mi právě automat hlásil, že získat nové heslo lze pouze přes ten formulář, který jsem nekolikrát vyplnovala, ale pořád marně...tak uvidíme, dám vědět, děkuji a pěkný den :)

Datum: 22.08.14 18:35
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.14 13:19
avatar

Jste-li si jista správným heslem (zadáváte správně velká a malá písmena?), mohla by být chyba v uživatelském jméně. Jak se k e-mailu přihlašujete? Jestli z webového prohlížeče, zkontrolujte si, jestli máte povoleno ukládání cookies.

Další možnost by byla, že se Vám někdo "naboural" do e-mailu i do do účtu na FB. V takovém případě by nejspíš vše promazal, takže ani zadání kontaktů nemusí pomoci ... Neměla jste na Seznam i na FB stejná hesla?

Zkuste si založit nový e-mail a nechte si na něj z FB zaslat údaje potřebné k obnovení účtu. FB účet pravděpodobně získáte zpět, u e-mailu pochybuji.

Na FB změňte heslo, u nového e-mailu použijte jiné heslo než pro FB, případně pro další služby.

Pokud se Vám opravdu někdo "naboural" do e-mailu, měla byste pro jistotu změnit e-mail a hesla u všech služeb, k nimž jste se s původním e-mailem přihlásila.

Ale napřed vyzkoušejte znovu heslo a uživatelské jméno. Většinou bývá chyba v jednom, druhém nebo v obojím.

____ Dejte nám vědět, v čem byl zádrhel a jak to dopadlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zvondule
Datum: 22.08.14 13:31

Dobrý den,

děkuji za rychlou odpověd...! Ano, jsem si naprosto jistá svým heslem a zadávám ho správně, psala jsem si ho i do textu, abych ho viděla a pak zkopírovala a nic. Na e-mail jsem chodila několikrát denně a vždy bez problému až po tom návratu z dovolené to najednou nejde ani na mail ani na fb.

Taky mě napadlo, že se mi někdo naboural do mailu a pozměnil mi ty složky atd , protože jinak nechápu, že by ty údaje nesouhlaisly. Na fb a e-mail mám jiné heslo, ale na fb se přihlašuju pod svým e-mailovým účtem - adresou, tak proto se možná nemůžu dostat ani tam.

Na fb právě heslo lze získat pouze zasláním na e-mail a já tam mám právě zadaný ten, na který se ted nemohu dostat, tak se obávám, že ani fb neobnovím... :(

Určitě dám vědět, pokud na to přijdu, ale už jsem z toho zoufalá, že ztratim veškeré maily atd..

Datum: 22.08.14 13:54
avatar

Na FB můžete zadat jiný e-mail (donedávna to šlo, snad to nezměnili), Tzn., že Vám nemusí heslo posílat na ten původní. Zde zadejte potřebné údaje (e-mail už zadejte nový!) a dále postupujte podle pokynů FB.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zvondule
Datum: 22.08.14 14:29

Děkuju moc, zkusím to, já to zkoušela zatím z mobilu a tam mě to právě napojuje rovnou na můj e-mail na seznam...a na jiný mě to nepustí, píše to, že pouze na přidružený e-mail k účtu na fb. To by pak asi mohl měnit kdokoliv.. ;)

Datum: 22.08.14 16:01
avatar
Jak vycházíte s bývalím manželem? Kdybyste to nezkoušela i na jinych PC, poradil bych zkontrolovat zadní část emailove adresy. Často se mi v práci stává, že někdo přehodí na seznamu seznam za email a já pak taky koukám proč se nelze přihlásit.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: zvondule
Datum: 27.08.14 12:51

No, já nemám bývalého manžela, ale novomanžela a zjistili jsme to spolu na dovolené, že to nejde ani tam a ani tam. Zkoušela jsem několikrát ten formulář na seznamu na heslo a přes to, že tam vyplním své složky a mailové adresy na které jsem psala, tak mi to pořád nesouhlasí s údaji, nechápu.. asi už mám smůlu- Volala jsem na seznam a tam mi řekli, že jedině přes ten formulář

Od: kamilk4
Datum: 22.08.14 20:20

A věříte na 100% své aplikaci v telefonu..?Pravděpodobně byl nabouraný email i FB z telefonu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.