Tlustá holka vs. kluci

Od: Datum: 21.08.14 18:33 odpovědí: 21 změna: 04.09.14 21:38

Může si tlustá holka najít kluka? Myslím si, že ne ... co by na ni viděl? :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 21.08.14 18:39

Kuchařinko,sice sis odpověděla sama.Ale,jak tak koukám kolem sebe,tak vidím poměrně dost oplácaných děvčat s hubenými kluky.Asi se jim to líbí...Nezáleží vždy jen na vzhledu,i když je důležitý.Jedno pořekadlo praví :"Co do hezkého džbánu,když je prázdný."

Datum: 21.08.14 18:49

To si myslíš špatně. To je ta sorta kluků, kteří jsou schopni odhalit to, co není na první pohled vidět.

Datum: 21.08.14 19:06

děvče bud ůplně v klidu existují fajnšmekři co preferují pouze široká děvčata mám tu spolužáka kterej je na tento typ děvčat doslova ujetej takže hlavu vzhůru a jak pravý přísloví každé zboží má svého kupce *palec*

Datum: 21.08.14 23:13

Na místě takových slečen bych si zrovna na tyto muže dala pozor. Znám jednoho, kterému se jeho přítelkyně - 160cm/ 90kg - zdála hrozně hubená a ze všech sil se snažil to napravit. Naštěstí včas odešla.

Od: ben®
Datum: 21.08.14 19:09

Dobrý den, šanci má každá, i když některá menší. Jinak, když nejde utáhnout mužský na vzhled, tak je ještě možnost pochvaly nebo dobrého jídla. Něco by zabrat mohlo. Zdravím!

Datum: 21.08.14 19:23

Všem vám moc děkuji za odpovědi :) a hlavně za vaše názory, moc si toho cením :)

Datum: 21.08.14 19:31

Ahoj.Taky jsem se seznámil se "silnou" holkou a pak jsem koukal jak je v posteli živá a rád jsem za ní jezdil.

Datum: 21.08.14 19:37

Četl jsem: rád jsem si zajezdil ;) asi pojedu na oční...

Od: eliskaa
Datum: 21.08.14 20:02

to jsme dva :D

Datum: 21.08.14 20:40

tři :D

Datum: 21.08.14 23:48

čtyři, i když já četl: Na ní jezdil. A hned se mi vybavilo: Ale takhle obráceně (Slunce, seno ...)

Datum: 21.08.14 19:33

kucharinko,

mám neteř, tvrdím o ní, že není tlusčí holka v jejím věku v Pardubicích, a že se nevdá.

A ejhle, už má známost..

Neberu Vám Váš názor, ale jsem přesvědčen, že se najde kluk i pro tlusté děvče..

Od: blackberrka*
Datum: 21.08.14 20:08

Určitě ano.

Myslíš, že je hezký, když kluk obejme svojí holku a pořeže se o její kosti? Že, když jí lehce plácne po zadku, tak si narazí ruku o její kostrč? (To je samozřejmě přehnaný, ale i tak :D )

Teď vážně - v dnešní době se si s tím láme hlavu tolik holek, že i kdybys tlustější byla, tak ti to kluk pravděpodobně nebude vyčítat, protože není nic horšího, než neustále poslouchat "Nejsem tlustá? Nevypadám v tom moc tlustě?" apod.

Žena má plné křivky. Nemá být prkno. Mít zaoblený zadek a prsa, baculatý obličej ale zároveň si neprohlížet každý bonbon třicetkrát, než ho sníš, je v pořádku.

Navíc, když člověk vidí hubeného a tlustějšího člověka, automaticky mu je většinou na první pohled sympatičtější ten tlustější.

PS: Co by na ní viděl? Velký oči, hebký vlasy, to, že jí má za co chytit, hezky vykrojený rty, povaha, cokoliv!

Další názory jsou tady: statusik=388141 http://www.zamilovana.cz/vadi-klukum-baculatejsi-holky

Datum: 21.08.14 23:03

Ono je rozdíl tlustá a tlustá. Záleží hodně na proporcích. Pokud jsi trochu mohutnější, velká prsa, zadek, OK. Problémem je, když má holka poměrně malá prsa, ale obrovskou pneumatiku kolem pasu a břicho jak v 9. měsíci. Takový rozkeclý sud skutečně pro 99,9 % chlapů není atraktivní, protože vzhled tohoto typu poukazuje na zdravotní problémy.

Záleží taky hodně na povaze. Některé tlusté holky jsou v pohodě, prostě příjemné, milé, usměvavé. Chlapům nevadí ani tak tlustší holky ale spíš ty, které ze svého vzhledu mají pořád nějaké mindráky, neustále se mračí a řeší neřešitelné. S takovými je to hrozná otrava ať už vypadají jak chtějí, protože to poukazuje na jejich povrchnost a většinou i velmi slabou vůli - něco stále chce ale nedokáže se přinutit soustavně se sebou něco dělat. Ve společnosti 10x otočí každý hranolek a doma potom vyžere lednici. Většinou taky chodí nonstop v černých hadrech, protože si myslí, že tím tloušťku zamaskují. Je u nich nutné kalkulovat s větším rizikem zdravotních problémů - znám třeba hodně tlustou holku, která si při chůzi ze schodů jen tak zlomila kotník - prostě špatně šlápla. Většinou se tlusté holky nevyhnou cukrovce, problémům se srdcem, ledvinami. Nedá se s nimi jezdit na motorce a v menších autech :)

Datum: 22.08.14 02:02

Jj, dobře napsáno...

Datum: 21.08.14 23:33

Upřímně? Velký prsa a velkou prdel. Může.

Datum: 22.08.14 07:28

Buď v klidu, mám známé, on má tak 70kg, ona tak 110kg, mají spolu dvě krásný děti a jsou spokojení..takže ono to o tom asi až tak nebude :)

Datum: 22.08.14 15:49

Ahoj. Jasně že může sehnat kluka. Spíše bude klukem sehnána. Mám ve svém okolí několik příkladů na obě varianty. Je zvláštní, že se ty protiklady, docela přitahují. Buclatá s hubeňourem, velkej hromotluk s drobnou. Veškeré kombinace jsou možné. Moje účast: když jsem se ženil, tak nastávající neměla ani váhu pytle cementu-48 kg a já po vojně o 10 kg víc, t.j. 85 kg. Znám holku, už vlastně paní 39 let a pod prsa,. má je příjemně malé, nádherná. Dolů, už je plně oplácaná. A bez chlapa byla nejdéle asi 14 dní. Možná, tohle ale nedokáže každá. Ničeho se neboj, netrap se. I tobě,(nebo koho se to týká), to zafunguje. Ahoj.

Datum: 26.08.14 18:56

tlustý sou náhodou sexy

Od: lotus*
Datum: 27.08.14 22:20

Myslím, že každému se líbí něco jiného. A jsou i kluci, kterým se líbí tlustý holky. Myslím, že ano!

Datum: 04.09.14 21:38

Bud v pohodě,je hooodně chlapů,kterým se líbí "tlustý" holky...a pěkných chlapů ;) Udržuj se,pěkně se oblíkej a budeš koukat ! :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.