Nejlepší dárek pro přítele

Od: Datum: 21.08.14 13:19 odpovědí: 15 změna: 22.08.14 08:38

Potřebovala bych poradit :) Chtěla bych příteli koupit nějaký dárek, ale přijde mi, že už všechno má. Jaký je podle Vás nejlepší a nejoriginálnější dárek? Je nenáročný a raduje se z maličkostí.. Ale nemá rád nějaké řetízky a prstýnky :D fakt nevim. Chtěla bych ho něčím potěšit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.14 13:38
No, já svému muži (protože už taky vše má :-D, za ty roky jsem mu k narozeninám, k svátku a k vánocům doplnila šatník od Ferrari, drahé hodinky-uz ma troje, a po takových věcech;)) koupila k narozeninám (neměl žádné významné kulatiny ani kristovky), koupila vlastní hvězdu, kterou si pojmenoval tak jak chtel on, dostal k ni papír že je jeho a takový věci ;) protože už jsem fakt nevěděla, a pak mě právě napadla ta hvězda, občas, když jsme jezdili vozem, jsme zastavili nekde, kde je hezky vidět na hvezdy a pozorovali jsme je, tak proto me to asi napadlo, tak teď když jedeme, tak pozorujeme i tu jeho hvezdu:-D jinak co třeba nějakou hezkou knihu, nebo erotický dárek? ;) nevím, kolik je příteli ani jaký máte rozpočet.
Od: eliskaa
Datum: 21.08.14 13:42

tak to je parádní ..o knize a o erotickém dárku jsem uvažovala..Je mu 21 a já jakožto studentka pěnězi moc neoplývám :D ale hvězda? to by mě nikdy nenapadlo..Kolik to stálo? :O pokud se smím zeptat :)

Datum: 21.08.14 14:18
Hele, asi 700 Kč, bylo to právě zadarmo, nikdo netušil, kolik to stálo, jen všichni valili bulvy, když jim říkal, co dostal :-D. Dnes ji seženeš kolem 500 Kč, no nekup to! :-D
Datum: 21.08.14 13:43

Nápad bych měl. A sice co takhle mu koupit holící set... tj. namátkou něco takového...

http://icestreet.net/wp-conte…t/uploads/2013/10/shaving.jpg

K tomu třeba ještě kvalitní holící krém a myslím, že by mohl být spokojený. Je pravda, že to není zrovna úplně levná záležitost, ale mě by to rohodně radost udělalo a to ne malou. :D

Datum: 21.08.14 13:50

ne uplně tak luxusní, ale něco podobného dostal ode mě teď k narozeninám :D ..přemýšlím, jakožto elektrikář by mohl dostat ještě něco k jeho povolání :D já fakt nevim ..:) chtěla bych mu jen udělat radost :D

Od: tp®
Datum: 21.08.14 13:50

Dobrý den,co takhle mu nechat vyrobit zavírací,nebo pevný nuž(říka se že každý spravný chlap má mít u sebe nějakej ten nožík).Nás nožířu je v čechách dost,a jsou to jedinečné kousky,které jen tak nikdo némá.Dá se vyrít i věnování,nebo nějaký motiv,cokoliv si vzpomenete.

Zde by jste si mohla něco vybrat,jsou tam i stavebnice nožu.

JATAGAN.eu,nebo na Knife.cz

Datum: 21.08.14 13:51

to je krásný nápad! :)

Datum: 21.08.14 13:58

Jo tak nožík s věnováním by se mi od partnerky líbil taky. :) Dobrý nápad.

Datum: 21.08.14 14:15
Jo,já taky děkuji za nápad, už vím, co pořídit tomu mému příští narozky, nůž má, ale s věnováním tedy ještě ne;) ale zajímala by mě cena... ;)
Od: tp®
Datum: 21.08.14 15:10

Cena je ruzná a každý nožíř se cení jinak,a jde o to jestli máte už nuž a budete platit rytinu,nebo lept.

Dělal jsem nuž který vyšel na 25000kč(pouzdro,vlastní nuž,rytina,dárkové pouzdro z exotického dřeva)jsou nože i mnohem drašší,vykladané zlatem a exotickymi materialy a kovy.Ale taky samozřejmě levnějšíhttp://www.jatagan.eu/,na jataganu si mužete koupit stavebnici nože a přítel si ho doma postaví není to nic složitého,pokud je trochu šikovný tak to zvládne a nějaký čas se zabaví.

Na http://www.knife.cz/ je několik desítek nožířu jen je stačí kontaktovat a ty se určitě o případnou zakazku postarají nebo pokud nebudou mít čas na nové zakázky jako já, tak vás odkáží na jiného nožíře.

Ještě mě napadlo na http://www.fler.cz/ jsou také pěkné nože některé za pár stovek některé za pár tisíc,nožíří pracuji také s kuží a dalšími materialy(muj případ) jsme docela kreativní tak se nebát zeptat,vyřezávámě ruzné předměty z nádoru stromu,a ruzných ocelí.

Z vlastní zkušenosti je nuž pro chlapa srdeční zaležitost,ne pro všechny samozřejmě,ale neznám chlapa komu se nelíbí pořadný nuž,a natož nuž který si vyrobí sám.

Spozdravem TP,pěkného dne jdu tvořit.

Datum: 22.08.14 08:38
Děkuji že jste se rozepsal, mrknu na ty stránky. Přeji úspěšné tvoření ;)
Datum: 21.08.14 14:46

Oblečte se do prádélka, kolem sebe uvažte obrovskou rudou mašli a nechte přítele ať si Vás rozbalí...

Určitě bude potěšen... ;)

Od: paw®
Datum: 21.08.14 14:48

Pripadne prekecejte nejakou kamaradku, at se zabali spolecne svama. me kdyby bylo 21, tak by me to potesilo. ono by me to potesilo vlastne i ted, jenom mlada se tomu nejak nema...ale takovy je zivot, holt.

Datum: 21.08.14 15:33

tak on by z toho možná radost měl, ale já asi ne :) jsme holt žárlivky a svoje chlapy chceme mít pro sebe :)

Datum: 21.08.14 15:01

Co nějaký zážitek? Společná dovolená? Nějaká věc k jeho koníčku (do auta, na střelbu, fotbal apod.). Nebo něco pěkného na sebe a udělat mu pěkný večer. Je spoustu možností, jen to chce zapojit víc fantazii nebo se nechat někde inspirovat ;).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.