Bojim se valky

Od: Datum: 20.08.14 17:52 odpovědí: 13 změna: 21.08.14 22:57
Hrozne se bojim eboly a 3.svetove valky,bude valka u nas? dojde tu ebola? navic jsem tehotna boze do ceho ja to dite vlastne privedu? pak mi ho zabijou nebo onemocni.kde bych mela utect kdyby valka byla?ne nejsem blazen jen mam strach nebo ze to tady ovladnou islamiste proste vsude jsou nepokoje,nemoci a jine hruzy.radeji umrit
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ivik®
Datum: 20.08.14 18:02
avatar

Jste budoucí maminka, tak se, prosím, nestresujte těmito otázkami,aby se vaše miminko dobře vyvíjelo.Vnímá ve vašem bříšku všechny vaše pocity a tím stresováním a strachem mu můžete dát do vínku nervozitu a neklid.Já budu poprvé babičkou na vánoce a také mě napadají podobné otázky.Dnešní svět je i přes to, že žijeme ve 21.století,plný hrůz a násilí.Ničeho se nebojte,máme i přes to, že se nám stále něco nelíbí a láteříme,v naší zemi klid a mír, máme co jíst a kde spát.Mnohem hůř jsou na tom lidé, kde to tak není a není vyhlídka na to, že se to zlepší.Těšte se na mimi a pus´tte z hlavy to, co stejně nemůžete (bohužel) změnit.Jděte ven do přírody,těšte se z hezkých věcí a situací, ať jste psychicky v pohodě.Nemyslete na nic negativního.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.14 18:05
avatar

Když píšete raději umřít, tak ta ebola je ideální. Promiňte mi ten sarkasmus, ale nemohl jsem si pomoct. Raději myslete na to miminko a tyhle nesmyslné myšlenky hoďte za záda. Apropo, víte kolik lidí zemře ročně na "obyčejnou" chřipku?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.14 18:11

Ebola sem nedojde, protože všichni, kteří přilétají do Evropy z Afriky jsou pod přísnou kontrolou.

A 3. světová válka také nebude, protože islamisti budou zkroceni nejen na Blízkém Východě, ale také v Asii. Už se na ně jde novými metodami, Západ se poučil. Další, kdo vystrkuje růžky, je Rusko, ale to je nebezpečné jen pro své sousedy a to my nejsme. Nedívejte se na zprávy v TV a zbytečně se nestresujte, stejně nemůžete nic ovlivnit :o))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.14 18:19

Naše planeta je přelidněna.Přečtěte si něco o inkarnaci.A v nebi je prý krásně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: waffentreger
Datum: 21.08.14 08:31

zbytečně se zaobíráte něčím, co neovlivníte. Myslete na dítě a čtěte mu večer pohádky a u toho si hlaďte bříško. Povídejte si s ním. A říkejte mu, jak je venku hezky...že ptáčci zpívají a příroda hezky žije.

Pamatujte na jednu věc, že válka a virusy jsou dnes uměle vyvolávány. Bez legrace prohlásil nedávno jeden vysoký činitel, že lidí je moc a že kdyby jich tak polovina vymřela bylo by to k prospěchu věci...vidíte, ovlivníte tohoto člověka?

Válka, války jsou a budou...provází lidstvo od doby kdy se setkali dva kmeny v pravěku a s pomocí palic si vydobyli své území. Svět šel dopředu a palice nahradili chytré zbraně které vás dokážou zlikvidovat ještě rafinovaněji...pokud nemáte základnu na marsu nebo měsíci, nevlastníte nějakou galaktickou looď, popřípadě nemáte armádu, jste jen pouhé číslo statistiky případné oběti války.

Co se Islamistu týká, tak jen s ohledem na to, kolik má dětí průměrná arabská dívka ve Francii, Británii, Německu či v jiných zemích s průměrem Evropské dívky, už nás arabové dávno přečíslili. A ať chcete nebo né, do 10 let bude Evropa jiná. Ale zase. I ti arabové kteří jsem příjdou a mají děti, tak ty děti se nakazí Evropskou morálkou. Dívky se nezahalují, chodí v sukních, malují se... a nehledí tolik na svou víru. Stačí vzpomenout dva případy z Říma, kde otecové zabili své dcery a zakopali je na svých zahradách, neboť hrubě urazili svou víru.
Ale zase, tohle nezměníte, nemáta moc přimět mladé aby měli minimálně 4 děti. Dneska je max. 2 děti a někdy i tohle je moc. Což s ohledem na ekonomiku je nereálné...proto zde musí být náhrada...a ta náhrada spočívá v tom že přijdou jiné národy a jiné kultury. To že toto nastalo je výsledek práce našich otců a nás. Upadla morálka a kodexy...což je u zániku každé civilizace. V podstatě by jste to měla brát tak, že žijete na prahu mylníku obměny kultur a národů.
To že za chvíli bude brán vánoční stromek jako urážka...to je druhá (viz. vánoční stromek Bruselské náměstí 2013)

Na závěr tedy buďte klidná, tisíce žen před Vámi rodily do mnohem horších podmínek a přeci rodily. Díky tomu svět nepřestal existovat. Berte to tak, že jako žena máte obrovskou úlohu zachování identity svého národa, kultury...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 09:22

Války a nemoci byly vždy - nezabírejte se takovými myšlenkami ,jen si škodíte .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 21.08.14 10:34

Vy s tím nic nenaděláte, radujte se ze života. Nebo zkuste jít do politiky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 10:42
avatar

http://marcbrecy.perso.neuf.fr/history.html Vždycky byly války, vždycky byly nemoce. Vždycky se rodily děti. A díky tomu jsme se narodili i my.

Zesilte si zvuk a uvědomte si, že tuhle historickou zkratku na 2 minuty vyrobil stiudent 17 let.

doplněno 21.08.14 15:36:

h4ever, zmutuje, to si pište! Proč myslíte, že od začátku 80.let se lidstvo nedovedlo vypořádat s AIDS?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 10:58

Ačkoliv tento tropický patogen dokáže lidi změnit na jen o málo víc než živoucí mrtvoly se zanedbatelnými duševními schopnostmi a motorickou kontrolou, jedná se o virus, jehož přirozeným prostředím jsou tropy. U nás v tak studené lokalitě se nemůže ujmout. Pokud nezmutuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 15:45

bojacná proč se tady strapnuješ

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 22:57

ujendys. Proč by se tazatelka měla ztrapňovat?

P.S.: ve slově ztrapnit se píše Z, já jen aby ses neStrapnil

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 19:09
avatar

Třetí války světové se určitě bát nemusíte,ta jniž proběhla (resp. první sekundy) zrovna jako 4!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 22:18

Války byly a budou. Myslím, že je to jen otázka času než nastane 3. světová. Dříve nebo později dojdou zdroje a pak to začne. USA se dříve nebo později musí vyčerpat ze zemního plynu a ropy a zbude po nich jen zpustošená krajina zapořená toxickým odpadem. Budou chtít expandovat. Na druhou stranu, ovšem Afrika a Čína bude taky neobyvatelná, v Africe sucho a hlad a občqnské války, v Číně rozsáhlé pouště a neúrodná krajina. Zbývá mi Rusko, kde jsou zdroje na Ropu a Zemní plyn bohaté, pokud Rusko se v rusku sníží odběr těchto komodit, dá se předpokládat že vydrží déle než Amerika a Afrika. Nutně tu vidím vojenský konflikt civilizací. Terrorismus, to je zase úplně jiná kapitola. Teoreticky by stačilo pozatýkat všechny to kdo vyznávají islám, zbořit mešity, a zkrátka vyhladit islám, apod. ale k tomu se sotva někdo odhodlá. Neříkám, že islám je špatný, ale je zdrojem minimálně 50% zla na zemi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.