Zkušenosti s mBank

Od: Datum: 19.08.14 19:40 odpovědí: 13 změna: 20.08.14 19:40

Dobrý večer,chci se zeptat nebo vás poprosit já se chci zaregistrovat do Banky-mBank máte s tím už nějaké zkušenosti je to dobrá banka? Já mám právě strach! Můžete mi prosím poradit co mám dělat? Děkuji moc a Nashledanou

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.14 19:50

proč strach? - peníze ti neukradnou, jestli máš strach z toho, je to dost známá banka...:-D no a jinak záleží, co od banky očekáváš - poplatky nulové, to je velké plus, ale na 2.stranu nemají pobočky, takže všechno musíš vyřizovat v internetovém bankovnictví, nemůžeš třeba vkládat peníze v hotovosti, to může vadit... a abys měl výběr v bankomatu zadarmo, musíš kartou zaplatit v obchodech tuším 4.000 měsíčně...

Datum: 19.08.14 19:51

Marty, jsem v mBance již mnoho let, ale opouštím jí pomalu, páč jdu k jiné, kde mi dávají malý, ale přeci nějaký úrok..

airBank

doplněno 19.08.14 20:09:

trtr,

znám, ale znáte podmínky?

Od: trtr
Datum: 19.08.14 19:54

Zdravím, co mKonto? Tam je nějaký úrok, je to součástí konta eMaxx.

Datum: 19.08.14 20:49

Jsem u MBank několik let a kvůli bankomatu jsem si zřídila účet i u FIO. Mbanku nemíním rušit, Je to bez poplatků a mám tam zřízené příkazy. Vše je zdarma,internetové bankovnictví hodně přehledné, zvykla jsem si i na nové, někdo na ně nadává, ale mě se to zdá v pohodě.

Datum: 19.08.14 20:58
Milane, podmínky jsou téměř nulové. Koukls na to jejich spoření? 3%. Kolik ma air?
Jinak mBank je zabezpečená stejně jako třeba spořka. A ty výběry jsou za platbu kartou 1000 Kč jeden, 2000 dva atd.
Datum: 19.08.14 23:28

To je asi jediná banka, která dokáže klienta vytočit už při podpisu smlouvy natolik, že hned druhý den sepíše odstoupení :)

Datum: 20.08.14 18:42

ringo, podmínky na spoření 3%.

Zaplatím kartou částku 1000Kč, nastavím si maximum možný spoření, to je 10%, na spoření mi tedy odejde 100Kč a ty se úročí 3%. Z toho se odvede daň.

Musel bych hooodně platit kartou..kolik si můžu průměrně dovolit platit kartou?

Ale díky za připomínku, tušil jsme že to není spoření jako jinde, nebo termínovaný vklad..

Datum: 20.08.14 01:25

Mohu jen doporučit, jsem u nich téměř od doby jejich vzniku na českém trhu kde nebylo reálné sehnat banku které pokud nechcete tak neplatíte...já osobně jsem spokojen a neměl jsem s nimi nikdy jedinný problém...

Velice se mi navíc zamlouvá blbůstka typu /při každé platbě kartou vám na extra účet strhnou vámi vybranou možnost částky/ pokud si někdo pamatuje reklamu v tv kdy maník kartou zaplatil a prase narostlo tak to jest ona zmíněná funkce...

Navíc mám na kreditce nádherného delfína...je to sice už druhá karta s delfínem nepletu li se ale pokaždé na něj čučím.

Datum: 20.08.14 07:49
Jejich jediným minusem je neochota zařídit pro vás převod trvalých příkazů z minulé banky. Neělají to i když kdysi proběhla tiskem zpráva že to údajně bankám nařizuje zákon. Jinak jsou jako banka bezproblémoví. (a není pravda jak tvrdí minda že nemají pobočky, jen jich mají málo. )
Od: 111®
Datum: 20.08.14 07:59

já jsem spokojen...než platit spořitelně 160,- měsíčně, tak raději když je nutno zaplatím výběr z bankomatu za 9,- , ale jak zde uvedeno, pokud se platí hodně kartou tak máš 3 výběry zdarma. Ještě jsem je nepotřeboval všechny. Mám s ženou společný účet se stejnými právy, v případě úmrtí. Vybírá se z libovolného bankomatu bez dalších poplatků! Bankovnictví přes net je dobré...zatím spokojenost. Vklady se asi dělají v libovolné bance, ale jestli s poplatkem to nevím.

Datum: 20.08.14 18:44

111 napsal vynikající věc, což jiné banky nemají.

Mám s ženou společný účet se stejnými právy, v případě úmrtí

To je pro nás velice důležité. Nezablokuje se účet v případě úmrtí jednoho, do vyřešení dědictví.

ale jsou banky, které dají úrok..

Datum: 20.08.14 19:40
Tuhle možnost (plná moc disponenta i po smrti majitele účtu) má asi většina bank, akorát u většiny to je třeba o to zažádat.(např. u ČS).
Datum: 20.08.14 09:08
Používám mBank jakou svůj sekundární účet a jsem s ním víceméně spokojený. Používám ji jen na platby u obchodníků, tak naplatím žadné poplatky. Pokud moc mesíčně nevybírate, tak bych do ní klidně šel.
Jediné, co mi na ní vadí, že když jsem šel na jejich kiosek něco řešit, vždy mě dokázali na infolinku, že oni toto neřeší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.