Slintání při tvrdém spaní?

Od: Datum: 15.08.14 16:20 odpovědí: 6 změna: 16.08.14 12:49

Dobrý den, je mi to poněkuď trapné přiznat ale když usnu hodně tvrdě nebo dospávám spánkový deficit tak se mi jednou za čas (ne vždy) stane že se probudím a mám tvář od slin a i flek na polštáři. Zdá se mi to divné v 21 letech toto dělat. Je to "normální" nebo bude lepší zajít k lékaři? Nebo máte nějaké tipy na to jak to vyřešit? Tedy krom upravení mého spánku co se týče hodin.
Předem děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.08.14 16:23

myslím si, že se to stává a to nejen v 21 letech ;)

Datum: 15.08.14 16:23

kdyz jsem fakt zbitej jak pes a spim jak mrtvy tak se mi to taky stane

Datum: 15.08.14 17:12

Je mi 30 a často taky spím s hubou otevřenou a slintám jak vořech. Netrápil bych se tím. Teda pokud neslintáš na svoji polovičku a té to třeba vadí

Datum: 15.08.14 17:18

Prostě spíte s otevřenou pusou, co s tím naděláte? A co by s tím nadělal lékař? Moje děcko usne i ve vlaku cestou na VŠ koleje... a taky u toho slintá. To mi pak povídá zážitky, jak na něho spolucestující hleděli... . Jste normální.

Datum: 15.08.14 20:07

Ahoj. Někteří lidé to tak prostě mají. Moje, dnes bývalá polovička si takhle poslintávala nedožitých 28 let manželství. Možná si slintá i dnes. Hlavně, že to nedělala za vědomí. Pravda, musela častěji měnit povlečení. Ale, jak to řešit? To neporadím. Drahá polovička to taky nijak neřešila.

Datum: 16.08.14 12:49
Zdravím, přiznám se, taky slintam, dělala jsem to už jako malá, pak jsem přestala-spis jsem se na to nedoustredila. Za pár let jsem dostala nádherné bílé damaškove povlečení a ráno koukám, a na polštáři fleky :-D koukám, že nás slintů je tu celkem dost;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.