Ahoj, jsi hezká - odpověď

Od: Datum: 14.08.14 13:56 odpovědí: 8 změna: 14.08.14 20:05

absolutně nevím co mám na to odpovědět: ...já vím díky :D ...opravdu? děkuju...díky ty jsi taky hezký :D...děkuju...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.14 14:00

...a chytrá a šikovná a moudrá a přitom nesmírně skromná, s tím zatraceným smyslem pro humor...

Od: ria®
Datum: 14.08.14 14:02

Myslím, že stačí staré dobré "děkuji" :) se stydlivým úsměvem :D

Od: lmgify
Datum: 14.08.14 14:10

Já typicky slyším: "Co vode mě chceš, úchyle?", ale to ti asi moc nepomůže. *smich* Teda abych to upřesnil, většinou dostanu jen otrávený pohled, ohrnutí nosu a zakoulení očima, doprovázený nějakým tím "Ugh" a "Ek". Ty ale možná bude jedna z těch slušných, co řeknou něco jako "Dík. To je od tebe hezké".

Na druhou stranu jestli tyhle komplimenty slyšíš dost často, tak jistě dokážeš přijít na něco vtipnějšího nebo milejšího (případně odpudivého a do země zadupávajícího). Těch komplimentů si važ. Dají dost odvahy (viz moje úplně první věta) a jsou holky, které ho slyší jen jednou za život.

P.S. Mimochodem to "Já vím. Díky" je nejlepší způsob, jak už od toho člověka žádný další kompliment neslyšet.

Datum: 14.08.14 16:03

Ahoj. Třeba ve filmech, se nějak moc za cokoliv děkuje. Tak mě i v tomhle případě napadlo, že by se nemuselo furt děkovat. A jen říct. Ano, naši se hodně snažili. Naši si dali záležet. Když mě kamarádi náhodou, snad i omylem pochválí, řeknu: Vím jsem přece dokonalý.

Od: cuca®
Datum: 14.08.14 16:15

Pokud jde o osobní styk tak volim úsměv, pokud písemný, tak nejakeho smajlika podobneho tomuhle *hi*

Rozhodne nikdy opravdu neříkej já vím, i kdybys byla buhvijaka krasava, to zni strasne sebestredne.

Datum: 14.08.14 17:34

Co odpovědět? Na to se dá odpovědět mnoha různými způsoby, které vycházejí z toho, jaká jsi ty a jak se díváš na toho, kdo ti to řekl. Mě napadá taková neutrální a logická odpověď: "Asi jo, jinak by sis mě přece vůbec nevšiml."

Datum: 14.08.14 17:56

Podle mne záleží na situaci a na tom, komu se odpovídá. Někdy stačí místo pdpovědi jenom úsměv, jindy stačí poděkovat nebo poděkovat + úsměv. V případě, že o něčí kompliment/y nestojíte: "Já vím." (bez poděkování) ...

Datum: 14.08.14 20:05

Co odpovědět? Třeba toto: "Ahoj, díky. Říká mi to hodně lidí"... Proč být zbytečně skromná, ne? To se někdy nevyplácí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.