Hubnutí 3kg za 3 týdny - je to málo?

Od: Datum: 01.02.11 10:31 odpovědí: 7 změna: 04.02.11 06:40

dobrý ráno zhubla jsem 3 kg za tři týdny..zdá se mi to hrozne málo natož co jím, poradte jak zhubnou t více prosím

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rob*
Datum: 01.02.11 10:36

Dobré skoro poledne ;) co máte z toho, já jsem na horách při aktivní dovolené za týden přibral 2 kg, kamoš 4 ..., a to jsme fakt lyžovali, asi nějaká špatná voda :)

Ohodnoceno: 1x

Od: pt®
Datum: 01.02.11 10:36

Kateřino, budou to 4-5 kg za měsíc, to je ideální. Když ti tak půjde dál, do léta budeš zřejmě poloviční. - stařenka

Od: marenka*
Datum: 01.02.11 10:52

Kateřino buďte jenom ráda. Hubnete přímo ideálně, tady jde o to, že rychlé zhubnutí má většinou rychlý jojo efekt. Není to tak trvalé, jako když to jde pomalu a tělo to přijme. Vaše tělo nesmí mít pocit, že hladoví a vy mu cokoli ubíráte, protože v rámci sebezáchovy si rychle najde způsob, jak to napravit. Takže při rychlém zhubnutí taky rychle naberete kila zpět, stačí malá chybička. Další riziko při rychlém zhubnutí je zhoršená kvalita vlasů, zubů, nehtů a hlavně kůže. Pokud budete hubnout pomalu, stačí s vámi hubnout i ta "větší" kůže tak, že na vás nebude nikde nic viset. To jde ne? ;)

A hlavní, co je dobré, je psychika. Za nějaký čas vám ani nepřijde, že nesnídáte koblihy a nedáte si plný talíř jídla k obědu, ale že vám stačí poloviční porce. A budete v pohodě. Když se budete trápit hlady, nač potom budete myslet? Musíte vydržet.

Ohodnoceno: 4x

Od: katerinaa
Datum: 01.02.11 11:44

no zatím se to dá ale už me honí mlsná:-D ale chci ješte tak mesíc vydržet ted mám 60kg.. ješte ty 3 kg snad shodím.

Od: chlupatependolino*
Datum: 01.02.11 11:50

Víte, můj přítel mě trochu poučil o hubnutí a váš přístup se mi nezdá moc ideální. Lidově řečeno, zřejmě nežerete, až budete mít těch 56 kg nebo kolik chcete, budete nadšená a pak se vrátíte ke svému životnímu stylu a kila budou zpátky a ještě něci navíc. Při hubnutí je zapotřebí změnit životní styl natrvalo.

Od: barcaaa*
Datum: 01.02.11 17:51

Dobrý den

Já hubnu už opravdu dlouhou dobu. Ale nanejvýš 0,5kg týdně. Protože 4-5kg za měsíc je vážně moc. Máte skoro zaručený jo-jo efekt, pokud tedy nebudete jíst málo po zbytek života. Stojí vám to za to? Nebylo by lepší hubnout ty 4kg, nebo kolik ještě chcete zhubnout, raději za dva měsíce než za jeden s tím, že to do léta ještě zaručeně naberete? Nejlepší by bylo, kdybyste si zašla za dietologem, ten by vám poradil!

Od: matejka*
Datum: 04.02.11 06:40

3 kila za 3 týdny je maximum, víc byste hubnout ani neměla. Jak už psali jiní, optimální je těch 0,5 kg za týden, ale někdy to jde na začátku lépe. Rozhodně byste neměla držet dietu typu jím jen samou zeleninu a ještě málo. Tělo potřebuje živiny a i když se na takové diteě hubne dobře, tak ty kila se vám pak stoprocentně vrátí. Zajděte si na stránku www.stobklub.cz a zaregistrujte se do sebekoučinku, je to zdarma a když každý den (aspoň pár dní pro ukázku) zadáte co jste jedla, tak program vám vypočítá, zda jste jedla dostatek bílkovin, tuků atd...Nejde o to hlídat kalorie, ale hlídat právě ty bílkoviny atd a hlavně jíst minimálně 5x denně po menších porcích a pravidelně! Hodně štěstí, taky jsem se teď pustila do hubnutí a rozhodě nestrádám žádnou šílenou dietou a kila jdou přesto dolů.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.