Nejste přihlášen/a.
6x
To musi byt nejaka uchylka tohleto.
Skoro co mesic sem pod ruznyma trapnyma zaminkama davat fotku (sve?) muskulatury a chtit k ni nejake vyjadreni.
To si ho u toho honis nebo co je tohle za nutkani?
Přesně tohle jsem si říkal, když jsem to viděl. Furt ta samá básnička.
Osobně si myslím, že je to ten, co je ve friend zone a je natolik zmanipulovaný sociálními sítěmi a nepřirozenými pseudo-fakty a zavádějícími informacemi na nich, že už sám ani neví, která bije.
Že se snaží externě validovat svůj vzhled je další možnost hned v zástupu.
2x
2x
Pokud si vybíráte partnera jen podle postavy, je něco špatně.
Důležité je, zdali má něco v hlavě. Mozek a něco v něm. Postava není až tak důležitá. Chápu, že dívky touží po mladém vysportovaném svalovci, ale to co je podstatné, není ve svalech, ani v peněžence, ale v hlavě.
Stejně tak mladí chlapci sní o dívce s krásnou postavou. Když ale občas potkávám ty bedny kytu, s pneumatikami kolem odhaleného pasu, říkám si: Bože, bože...![]()
Raději bych měla třeba i boubelatého nebo vychrtlého hodného a normálního kluka, který se k ženě pěkně chová a má smysl pro humor, než vysportovaného namachrovaného mizeru. Ale na to musíte přijít sama a věřím, že se Vám to časem podaří.
Jaga.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.
