Když hubnu, mám cvičit břicho?

Od: odpovědí: 2 změna:
Cvičím kliky, dřepy, horolezce a občas něco jiného. Prostě aerobní cviky nebo cviky na posilování velkých svalů. Vím, že hlavní je jídlo a to poměrně dobře udržuji. Poslední týdny hubnu. Zajímalo by mě, jestli má smysl cvičit sedlehy a zvedání nohou nebo něco na ten způsob. Vím, že břicho je malý sval a v hubnutí by to nemělo smysl. Ale až bych zhubl, tak by břišní svaly mohli vidět. I ten posvátný pekáč buchet. Tak jestli si to mám nechat do budoucna, až budu s hmotností spokojen nebo už teď začít.
2 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar elisa24

Proč ne? Za nic to nevyměňuj, přidej to. Cvik na jakýkoliv sval má smysl (i ten co není vidět - střed těla).

 


0x
avatar kepler

Na návštěvě u kulturistů mi řekli, že by se měly procvičovat ty svaly, které potřebuješ pro vyvážený dojem. Intenzivní cvičení samozřejmě vede k hubnutí, ale svaly se ti vyrýsují. Před soutěží polevili ve cvičení a jedli s ohledem na obsažené kaloriie a s velkým obsahem bílkovin. Tím jejich postava získala na mohutnosti.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]