Chtěl bych začít hrát hokej v 11 letech

Od: odpovědí: 5 změna:
Ahoj chtěl bych začít hrát hokej v 11 letech a nevím kde a kdy poraďte mi prosím, chtěl bych to zkusit
Děkuji Fify
5 odpovědí na otázku

 

 


1x
avatar martincakl
To už je hochu pozdě. Můžeš hrát s klukama na rybníku, ale na cokoliv jiného jsi promeškal již tak 5-6 let.

 


0x

Máte ve Tvém okolí zimní stadion, kde se hokej hraje? Je tam nějaká přípravka? Tak si tam dojdi a poptej se. Jak psal Martin, nový Jágr už z Tebe asi nebude, ale znám plno kluků, co chodí hrát hokej "jenom" pro potěšení ze hry. Tak jestli Ti jde také jen o to, směle do toho.

 


0x

Jen bych dodala, že "zkusit" těžko půjde bez základní výstroje - rodiče jsou ochotni do ní investovat, i kdyby "zkouška" nevyšla?

 


0x

Zeptej se tělocvikáře. Měl by vědět, zda ve Vašem městě jsou v AŠSK hokejisti.

 


0x

Ahoj, s hokejem se začíná kolem pěti let, ale za svou hokejovou kariéru, jsem poznal dva kluky, kteří začali s hokejem kolem deseti let, ale už před hokejem dělali závodně jiný sport a dotáhli to až do vrcholového hokeje. Proto ti doporučuji, aby jsi si našel na internetu nějaký klub v okolí a zašel se podívat na jejich trénink, nyní tzv. suchá příprava, kde uvidíš, co vše trénují a to by jsi měl zvládnout přes prázdniny. Potom chodit na každé veřejné (volné) bruslení a naučit se pořádně bruslit, což je základ. Jedině svou pílí, se můžeš časem vyrovnat svým vrstevníkům, ale to se povede cca jednomu ze sta dalších. Držím palce!

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]