Plavecká čepice a dredy

Od: Datum: 02.01.17 22:42 odpovědí: 8 změna: 04.01.17 00:24

Zdravím,
​chtěla bych začít chodit plavat minimálně dvakrát týdně. Problém je že mám objemné dredy (drdol srovnatelně velký s velikostí hlavy :D) a univerzální velikosti čepic nemám nejmenší šanci obléct.
​Je pro mě nějaká šance sehnat obří silikonovou čepici? Ony totiž dredy příšerně dlouho schnou :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bezec
Datum: 03.01.17 14:49

Marge Simpson? :) Asi budeš mít dilema jestli plavání nebo dredy... Čepice se nejspíš bude špatně shánět, navíc nejspíš pod ní beztak zateče a sušila bys i s ní...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 03.01.17 23:02

Na mnoha bazénech už se čepice nenosí. Pokud ji mít musíte, tak neshánějte gumovou či silikonovou, ale větší elastickou závodní, která je z pružného textilu. Snad by se i dala ušít z nohavice starších elasťáků .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 03.01.17 23:06

Na mnoha bazénech už se čepice nenosí. Pokud ji mít musíte, tak neshánějte gumovou či silikonovou, ale větší elastickou závodní, která je z pružného textilu. Snad by se i dala ušít z nohavice starších elasťáků .Teď koukám, že chcete spíš igelitovou tašku, aby se vlasy nenamočily. To asi těžko. Tak plavejte jenom prsa bez ponoření hlavy. Já taky plavu v brýlích.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.17 23:09

No neuražte se ale ve vašem případě bych použil kondom.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.17 23:29

No nevím, čepici už nenosím drahně let, ale pokud si dobře pamatuju, tak žádná nechránila vlasy proti namočení, snad jen proti cákající vodě. Měly za úkol především bránit vypadávání vlasů. I pokud by nějaká vodotěná byla, obávám se, že drdol velikosti hlavy bude plný vzduchu, tedy k potopení nevhodný. Takže jedině styl "paní radová", který je z hlediska prospěšnosti zdraví dost kontroverzní, krční páteř dostává pěkně zabrat - i u lidí, jejichž krk nese jen jednu hlavu ;).


doplněno 03.01.17 23:43:

@ria: To teda čumím. Oni se s tím fakt i potápí. A já mám problém plavat na Adama. Něco je furt mimo rytmus :-D.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.17 23:47

Ampérku, tak málo pamatuješ. Za mého dávného mládí byly čepice na plavání z pěkně silného gumového materiálu. Možná to byly zbytky z výroby nafukovacích člunů *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.17 00:24

@sebod: No sice toho pamatuju míň, ale tyhle gumový svěráky na hlavu ještě jo, vypadal jsem jak růže na pouti. Nahoře růžovej "květák" a pod tím špejle. Ale vlasy sem pod tím suchý neměl i když mi to bylo malý.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 03.01.17 23:30
avatar

Nebojte, ony existují, jen je sehnat v ČR :) čepice

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.