Oprava trek.holí

Od: Datum: 02.01.17 16:13 odpovědí: 4 změna: 03.01.17 15:15

Zdravím všechny a mám dotaz, kdo by poradil jak opravit trek. hůl a její druhý díl, který je zcela zasunutý v díle prvním.Třetí /spodní spodní/ se po dotažení k druhému vytáhne ven i s plastovou koncovkou. Jedná se o Italskou hůl Masters , hůl je povrchově bez poškození a po použití byla (y) vždy osušeny /očištěny/ Kdo by poradil nebo věděl o opravně blízko Zlína tak budu rád a děkuji předem turista

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.17 18:55

Vypadá to na podélnou prasklinu, bývá sotva viditelná, pro zvýraznění dotáhněte a kontrolujte případně i pomocí lupy...některá hůl z těchto? Hliník, karbon? Měl jsem podobný případ z karbonovou, krátce používaná, reklamovaná, vyměněna za novou...Zkuste se poptat u prodejce případně tady ...prodávají Masters, budou mít kontakt na dodavatele... servisy...dnes nejsou moc aktuální, cena opravy se skoro blíží ceně nových holí...a k tomu ještě poštovné...

Ohodnoceno: 2x

Od: turista
Datum: 03.01.17 15:09

Zdravím a děkuji za odpověď i přidanou adresu, podařilo se mi již zasunutý díl vyndat. Obchod kde jsem hůlky kupoval již není a v dalším obchodě zaměřeným specielně na turistiku /nebudu ho jmenovat/ o žádné možnosti někde chtít opravu, nevěděli. Tak jsem " to risknul a opravil sám " Při dalším použivání uvidím jak se povedlo...

Od: bezec
Datum: 03.01.17 14:45

Dost možná se plast. koncovka druhého dílu protáčí v trubce a neutáhne se = povytáhni koncovku napůl ven, trochu utáhni aby se chytla ale ještě šla posunovat, pak zasuň a dotáhni na pevno...

Ohodnoceno: 0x

Od: turista
Datum: 03.01.17 15:15

Druhý díl BYL zasunutý v rovně prvního a byl úplně nepohyblivý. Hůl je již opravena, děkuji za zájem i Vám...

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.