Pyrotechnika na stadionech?

Od: Datum: 24.10.16 15:00 odpovědí: 1 změna: 25.10.16 13:43

Dobrý den, rád bychse zeptal podle čeho a jak se trestá pyrotechnika za stadionech. Každý tým má v řádě napsáno zákaz pyrotechniky, ale nechápu jak a kdo to trestá. Každy sektor je natáčen kamerami, takže podle mě nemůže být problém nikoho dohledat, i když má kuklu. Nechápu tedy, proč opakovaně stejné osoby chodí na zápasy pyro pálit. Je možné, že na se na ty záběry vůbec nekouká? A kdo je vlastně pořizuje, klub nebo policie? Takže pak je na klubu jestli vydá totožnost obviněného? Pokud ho odhalí, je to vždy brané jako výtržnictví, tudíž 2 roky? Omlouvám se, zda se otázka nesrozumitelná, ale já v tom mám hrozný zmatek. Třeba na Slavii se ani neobtěžují brát kukli někdy, pálí jí stále stejní lidé a i kdyby měli kuklu tak podle zákazu nemůže být problém je rozpoznat ne? Proč tedy potom čtu, že 2 fanoušci hokejového Prostějova dostali 2 roky? Co se stane když vás u vstupu odhalí s pyrotechnikou? Seberou vám lístek, nebo pouze tu pyro, nebo vás předají policii?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: rora®
Datum: 24.10.16 17:16

To netuším, ale fascinuje mě, že nás, rodiče s dětmi, prohledávají, abychom náhodou něco nepronesli, zabaví nám i lahev s vodou, ale chuligánům se vždy podaří pyrotechniku propašovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.