Domácí rotoped

Od: Datum: 19.09.16 15:06 odpovědí: 10 změna: 24.09.16 14:56
Zdravíčko přeji
Prosím o doporučení na domácí rotoped.
Pouze osvědčené tipy.
Odkazy nezasvěcených (nesportovců) nechci.
Moc děkuji !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.16 15:11

Rotoped je na nic. Kupte tohle. Zapojíte i ruce a cvičení bude zábavnější.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 19.09.16 15:42
Je to opravdu suprové.
Bohužel,to nedám.Zdrav.důvody (dolní končetina) :(
Datum: 19.09.16 20:08

Kdysi dávno jsem si ho koupila, protože jsem bydlela ve velkém městě, kde se na kole jezdit nedalo. Představovala jsem si, jak si pustím telku a budu hezky šlapat a při tom se dívat na nějaký film a spojím tak příjemné s užitečným pro své tělo, neboť jsem měla sedavé zaměstnání a po kole se mi stýskalo. Jezdila jsem na něm jenom na dovolené v přírodě. No a výsledek? Nevydržela jsem šlapat ani 15 minut, protože jsem si připadala jako blbec a vůbec mne to nebavilo. Nevím jak to vysvětlit, ale bylo to divné, furt jsem šlapala a nikam jsem nejela. :-D Kolo šlo do sklepa a pak jsem ho darovala nějakým dělníkům co tam po nějaké době opravovali stropy a to kolo tam viděli. Ale asi by to bylo jiné, kdybych potřebovala hubnout a nějak ze sebe dostat kalorie. To bych asi vydržela. Možná...

Ono to je o něčem jiném když tohle děláta někde v tom centru, kde to kolem Vás dělá spousta lidí. Tam je jiná atmosféra, ale sama doma to je fakt na nic. Ale neodrazuji Vás, třeba máte své důvody a jinou povahu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.09.16 13:25
Suzy,děkuji za postřehy.Do posilovny a na cvičení chodím pravidelně.
Nemám s tím problém ani doma.Cvičím i pilátes a jógu.
Pouze nemohu jít s tou nemocnou nohou do bolesti.
Od: balzerka
Datum: 19.09.16 22:34

Měli jsme obojí. To, co navrhuje junkers, hodně zatěžuje kolena. Sice pracují ruce,možná se víc spaluje, ale nohy nesou plnou váhu. V tom je rotoped lepší, ten naopak kolena šetří. Navíc je na něm computer , co Vám počítá km a další údaje, a nastavujete si zátěž. Když si ho dáte k televizi, tak se dá při šlapání sledovat. Pak Vám monotónnost nevadí. Jo a podložit igelitem, pot kape na koberec. Ten, co máme / ale už roky/ má název HouseFit. Teď už budou vylepšené verze, ale hlavně hodně jiných značek.

doplněno 20.09.16 12:31:

To, co navrhuje junkers, se jmenuje Orbitrek.

Datum: 20.09.16 17:12

Balzerko i Vám děkuji.

Stále bohužel postrádám fundovanou odpověď od sportovců :(

Od: stir
Datum: 21.09.16 00:06

no já to řeknu asi tak ... jezdim na kole od jara do podzimu cca 1500-2000km mesicne a kdyz už je velká kosa, tak doma na válcích pro udržení kondice. Ale vydržet na tom hodinu je doslova vykon, nebaví to ani u televize, navíc chybí to obtékání vzduchem, takže pode mnou louže. Trenazer je na tom trochu lépe, na tom vydržím i dvě hodiny, ale doma ho nemám a jsem rád, že jsem ho nekoupil, protože by to byly vyhozené peníze. Zajdu si do fitka, vyjde to levněji a doma nemám další věc, která zabíra misto.

Datum: 23.09.16 14:37
Štírečku (Jste to Vy,dříve registrovaný,že?) ;)
Moc děkuji za názor sportovce !
Od: ruze®
Datum: 23.09.16 23:38

Máme magnetický Ketller a maximální spokojenost. Netřeba kupovat nový,my ho koupili ještě i se záručním listem za 1/3 ceny,takže kuk do nabídek v inzerátech.:--)) Zvláště když nevíte,zda ho 100% využijete.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.09.16 14:56

Růže,moc děkuji,to je ono *ua*

Bohužel,bodíky už nemám,ale Vy jste na to přesně kápla !

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.