Cvičit 6x týdně jednou nebo 3x týdně dvakrát?

Od: Datum: 02.08.16 21:33 odpovědí: 2 změna: 09.08.16 12:52

Ahoj,

od září nebudu mít možnost cvičit tak, jak jsem zvyklá. Cvičím šest dní v týdnu (jeden den je odpočinkový) každý den na jinou část těla a každý měsíc se to obměňuje, abych nespadla do rutiny a tělo si nezvyklo, ale to už má na starosti program, při kterém cvičím. Cvičení mi zabere asi +- 40 minut. Bohužel, od příštího měsíce budu mít možnost cvičit pouze tři dny v týdnu a jedině, jak to zamíchat, abych nemusela den vynechat by bylo cvičit ty tři dny dvakrát. Energii na to mít budu, to vím jistě. Baví mě to a vím, co jíst před tím, takže tohle by nebyl problém. Má otázka ale je, zda-li to má stejný efekt, jako kdybych cvičila normálně 6x týdně a jestli se mi kvůli tomu přerušení mé cvičící rutiny nezničí dosavadní výsledek.

Přeji hezký večer! :) :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dam®
Datum: 07.08.16 22:12

Ahoj, tohle je spíš o vydání enrgie, 40 minut denně je spíš o udržení solidní fyzičky pro zralé sportovce, ale, Tvé nasazení,(důvod)? Ono strávit hodinu chůzí nebo klusat je obrovský rozdíl, což jistě víš. Možnost - dvoufázově cvičit, proč né, ale, budeš stíhat? Svobodně, ráno se doma jen rozhýbat a po práci dle nálady zabrat na ultimo? Dej vědět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.16 12:52

Stíhat to v tyhle tři dny určitě budu :). Energii na to vezmu, toho se nebojím :). Mně jde jen o to, abych nepřišla o to, co mám vybudované, jestli to s tím nic neudělá, když to dám do těch třech dnů. :)

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.