Dětská koloběžka 3 roky

Od: Datum: 30.07.16 08:52 odpovědí: 7 změna: 31.07.16 21:19
avatar

Prosím o zkušenosti s koloběžkou pro nejmenší dětičky.

Chtěla bych koupit s těmi 3 kolečky. Ale v nabídce jsou buďto dvě kolečka vepředu, nebo dvě kolečka vzadu.

Kdo má děti, nebo vnoučata a mohl by se podělit a případně doporučit právě tu kterou variantu? Já se přikláním k té variantě s 2 kolečky vzadu.

Děkuji předem za všechny Vaše názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.16 09:58
avatar

Já jsem koupil tenkrát raději pro 3.let syna toto podobné odstrkovadlo + přilbu-naučil se na tom rovnováhu na normal.kolo.Tyto odstrkavadla jsou různé druhy maji různé kola -nafukovací nebo ne.. http://www.zbozinazavolanou.c…vadlo-kolo-pro-deti-5094.html


doplněno 30.07.16 10:02:

Doporučují odstrkavdlo s nafukovací. kola a kvalitni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.07.16 10:58
avatar

Děkuji, ale mají plastovou motorku, i toto odstrkovadlo mají doma, helma je též. Chtěla jsem aby měl něco jiného u babičky.

Od: uska®
Datum: 30.07.16 16:43

Pohanko, pokud dítko umí jezdit na zmiňovaném odrážedle, udrží rovnováhu, tak je vyhazovaní peněz za koloběžku s více kolečky. Kupte rovnou kolo pro děti od 3 let. Máte-li strach, tak normální koloběžku s jedním kolem vpředu a jedním v zadu, kola nafukovací, néééé plastová a koloběžka musí mít na stupátku brzdu.

Koloběžkou se třemi kolečky uděláte krok zpět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.07.16 19:40
avatar

Děkuji usko za dobrou radu, rodiče měli takové přání, ještě to s nimi proberu. Já jsem měla vyhlédnutou koloběžku s 2 kolečky. Tak uvidím, rodiče se dost o dítko bojí.

Datum: 31.07.16 17:21
avatar

Doporučuji kvalitní odrážedlo a pak přesednout na kolo, vnučce jsem koupila prý kvalitní koloběžku ale kvalita se asi cestou vytratila, nicméně na ni jezdí dvouletá vnučka co už umí na odrážedle. Té starší jsem letos koupila koloběžku co má jedno kolo větší než druhé, v cykloprodejně za docela dost peněz ale investice se vyplatila. Jednou jedou holky na odrážedle a na kole a podruhé na koloběžkách.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.16 20:48
Koloběžka, která má vpředu 2 kola funguje tak, že dítě zatáčí způsobem, že přenáší váhu těla doleva a doprava. Připomíná to styl carvingového lyžování. Nevím, z jakého důvodu někdo psal, že je to krok zpátky. Syn na ni jezdí, skáče, blbne už několik let. Střídal ji s odrážedlem a nyní ji střídá s jzdním kolem. Nevýhoda u klasické 2kolé koloběžky u malých dětí je ta, že většinou nezvládnou dobře ovládat řídítka, která se jim můžou i za jízdy otočit. Ale najdou se i talenti, kteří to zvládnou za chvilku ukočírovat.
Manžel koloběžky prodává několik let, info mám od něj.
Variantu s 2 kolečky vzadu neprodává, tak s tou vám neporadím.
Ale asi nejdůležitější faktor při výběru koloběžky (kola i odrážedla) je povrch, po kterém bude dítě jezdit. Zda to bude jen asfalt, nebo dlažba, cesta z hlíny. Koloběžky s malými plastovými koly jsou vhodné jen na rovné povrchy.
Přeju, ať jste vy i vnoučata spokojeni.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.16 21:19
avatar

Děkuji Vanilko, Lidus. Vnuk má u druhé babičky šlapací traktor, a nějak se nemůže naučit šlapat. Za nás existovaly různé dětské tříkolky, pamatuji takovou modrou z tenké konstrukce, ale to se již nekoupí.

Asi je jedno, jakou koloběžku koupím, hlavně když bude chlapec mít nějaký pohyb. Určitě tedy větší nafukovací kola, protože tu je vesnická cesta. To co jsem měla vyhlédnutou byla jen na takové popojíždění asi v ochodním centru.

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.