Rehabilitace stehenního svalu

Od: Datum: 04.09.16 19:39 odpovědí: 6 změna: 10.10.16 00:34

Mám poškozený (natažený ) stehenní sval. Při každém kroku hrozná bolest i v klidu. Beru silné prášky, abych to trochu tlumila. Nyní jsem začala chodit na rehabilitace, ale je to tak hrozné, jako středověké mučení. Musím se vždy zakousnout do ruky, abych neřvala. Je to normální? Máte s tím někdo zkušenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.09.16 19:43
avatar

Dobrý den, mám zkušenost s rehabilitací obecně, že začátek vždy hodně bolí a pacient má dojem, že je to horší. Ovšem, další rehabilitace už začnou pomáhat a jsou přínosné. Takže, bude to normální a jde o to vydržet. Zdravím!


doplněno 05.09.16 16:32:

rebeka - neuvádíte, jakou rehabilitaci podstupujete. Já jsem byl na elektroléčbě a první dvě až tři "seance" byly bolestivé a měl jsem pocit zhoršení. Ovšem, potom už to bylo dobré a celkově to pomohlo. Takže, musíte se překonat, chodit tam pravidelně a stav se zlepší. Tak, hodně sil.


doplněno 05.09.16 17:17:

Ano, je to o víře v uzdravení. Budu doufat také, že ta silná paní ví, co dělá - a ona to jistě ví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.16 20:08

Děkuji za povzbuzení, snad máte pravdu.

Datum: 05.09.16 17:11

Na elektroléčbu nechodím, pouze masáže. Nechápu, kde se v té fyzioterapeutce bere ta síla. Pak mě s tou nohou cvičí a to bych si s chutí zařvala, jaká to je bolest. Dnes jsem byla podruhé a zítra zase a říkala mně, ať se připravím na mnohem horší cvičení na válci. Nevím co to je. Ale snad ví co dělá, musím tomu věřit.

Od: balzerka
Datum: 08.10.16 23:22

Mně to připadá divné, že jde tak přes bolest. Kdo vám takové masáže předepsal? Řekněte to tomu lékaři i té masérce. Ona by měla mít zpětnou vazbu. Jestliže neví, jak vás to bolí, tak přidá. Na podobné problémy se spíš ordinuje elektroléčba, injekce, biolampa, tabletky na uvolnění svalů , podvodní masáže, zábaly, gely.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.16 07:57

Tak bohužel, pan doktor se spletl. Po třetí rehabilitaci a ukrutných bolestech, jsem se obrátila na mého lékaře, aby mě poslal na ultrazvuk a zjistil, že mám zánět kyčelního kloubu. Ihned to zavolal ortopedovi, ten mě znovu poslal na RTG a sono, krev a potvrdilo se to a navíc se mi kloub rozpadá. Myslím, že mě tou hroznou rehabilitací ještě poškodila co se dalo. Zánět je neinfekční, takže léčí se jedině klidem. Je to hrozně zdlouhavé, musím čekat, až zánět odezní a pak uvidíme co dál. Chodím o dvou fr.holích a nic skoro nemůžu dělat. Nejhorší, že si laik musí sám říct o další vyšetření.

Od: balzerka
Datum: 10.10.16 00:34

Klid je málo! Pomozte hojení změnou stravy! Odkyselení organismu je první krok. Vyčistit žlučník a střeva, propláchnout ledviny. V kloubech se usazují soli kyselin. Pokud přírodní preparáty , tak Renol a Regalen od Energy. V tomto pořadí. A začít s menším množstvím kapek, než píšou. Někde je mají v lékárně, ale většinou přes internet. Jinak si řekněte na rehabilitaci o magnety. To nebolí, jen se leží nějakou čtvrthodinku v takovém prstenci. A půjčte si biolampu, tady bude třeba tu větší nebo poproste taky lékaře, ať Vám ji napíše. Taky nebolí.


doplněno 10.10.16 00:46:

Jestli je pro vás pojem odkyselení neznámý, napište si o radu na info@centrum-rehabilitace.cz.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.