Paintball, dají se barvy vyprat?

Od: Datum: 19.06.16 09:49 odpovědí: 5 změna: 19.06.16 12:41

Ahoj, půjdeme se školou na paintball, vím co to je :D
ale chtěla jsem se zeptat, zda ty barvy se pak dají vyprat a dělají se po střelbě modřiny?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.16 10:24

Dají se vyprat, ale stejně si vem nějaký druhořadý hadry, protože se umažeš i od hlíny, trávy a tak. A ano, modřiny se dělají, zvlášť pokud to dostaneš z menší vzdálensoti (třeba ze dvou metrů). Můžeš to zmírnit, když si vezmeš víc vrstev.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hm®
Datum: 19.06.16 11:09
avatar

Jak bylo napsáno, barvy se vyprat dají.

Ohledně případné modřiny záleží na vzdálenosti, z jaké tě trefí (a možná i na typu zbraně); nemusí se objevit ani po zásahu na nechráněné místo, nebo se může objevit i přes oblečení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.16 11:11

Ještě bych doplnil a upozornil, že dobře mířená kulička dokáže i vyrazit zub a pěkně obarvit celou pusu, takže si rozhodně vem celoobličejovou masku, a do uší si vraz kousek kapesníku, né moc abys slyšela, ale aby to tam drželo, protože barva v uchu je taky dost nepříjemná. Jinak modřiny jsou jasný, a u holky doporučím i si vzít větí podprsenku a vyscat si jí nečím měkým, protože dostat do prsou prý bolí jak čert.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 19.06.16 11:18

Zdravím, samozřejmě jak padlo, bych je pořádně oblékl (ideálně nějaká kombinéza) a maska a další ochranné pomůcky jsou snad samozřejmostí. Co mě zaráží je, že Vás škola vezme na hru, kde může dojít docela k nepěkným zraněním, zvláště když se mladí "utrhnou ze řetězu".

Osobně znám školy, kde se ani výlety (klidně i závěrečné), mimo naučných exkurzí (to ovšem po dohodě a případném výběru daných jedinců) už nepořádají (ZŠ i SŠ) právě z důvodu agresivity a nemožnosti žáky ukočírovat. Prostě mladí jsou dnes jaksi živější (možná si k tomu i něčím pomohou).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hankadvorakova
Datum: 19.06.16 12:41

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.