Začátek boxování

Od: Datum: 07.06.16 22:12 odpovědí: 1 změna: 08.06.16 10:27

ahoj je mi 19 let a zalíbilo se mi boxování skusil bych tedy navštívit nějaký tréning ale nevím jestli už není na muj věk už moc pozdě a navíc taky nejsem žádná muší váha mám tak asi 110kg a 188cm.Co se týče výhy nevím jestli by to nebyl problém no na začátek.Máte někdo zkušenost poraďte.Díky:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.16 10:27

Záleží na tom, kam to v boxu chcete dotáhnout. Začít lze samozřejmě kdykoliv, je to mnohem lepší, než dřepět u počítače. Nicméně na profesionální kariéru je již pozdě. Jako příklad bych uvedl ruského boxera jménem Nikolaj Valujev, který začal ve dvaceti. Jeho styl je příšerný, Kolja vítězí jen díky své robustní postavě (213 cm, 150 kg). Říkám tedy ano, rozhodně se do toho dejte, ale počítejte s tím, že další Kutil, Šuda ani Kraj z vás nebudou. *nevi*

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.