Proč mě bolí nohy?

Od: Datum: 05.06.16 19:54 odpovědí: 5 změna: 19.06.16 01:26

Dřív jsem normálně chodíval běhat i kolem sedmi osmi kilometrů a všechno bylo v pohodě. Teď mě ale zhruba po šesti minutách od vyběhnutí začne bolet horní část nártu a celá holeň z přední strany, a začne to hrozně tuhnout. Stává se mi to na tvrdých površích. Nevíte někdo, co by to mohlo být a co s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mir®
Datum: 05.06.16 20:07

A vyzkou sel jsi nove boty,mozna ze ty tve jsou tvrde,nepruzne, take se to stava spatnym dotazenim, to asi znas, mozna ze trpis krecovymi zilami, a nebo nedostatecnym prokrvovanim dolnich koncetin. Pokud mas na sobe boty cely den tak pote nohy boli z nedostatku odpocinku a jestlize sedis na zidli se skrizenyma nohama take to noham neprospiva,krecove zily cesem jiste a bolest nohou take.

Ohodnoceno: 0x

Od: bezec
Datum: 08.06.16 11:39

Může to být botama.

Datum: 08.06.16 17:58

Je pravda, že boty nemám nějaké extra běžecké, normální tenisky. I tak si ale myslím, že by se to nemělo tak projevovat. Každopádně zkusím měkčí povrch...

Od: ben®
Datum: 08.06.16 18:19

Dobrý den, myslím, že to tuhnutí bolí jako křeč - a je to křeč. Zobejte hořčík. Zdravím!

Od: nikc®
Datum: 19.06.16 01:26

Na Vašem místě bych si koupila lepší boty např. Nike, Adidas.

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.