Jiné možnosti sázek

Od: Datum: 03.06.16 18:11 odpovědí: 3 změna: 03.06.16 21:37

Dobrý večer. Opět se ptám ohledné sázky live na fotbal. Jedná se mi o sázku každý tým dá gol. Sázím přes fortunu byla mi odpověd v hrací době nebo po hrací době. Lze to nastavit vubec když budu sledovat zápas onlie? Jaký je postup nastavení? Děkuji.Prosím o odpověd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.16 18:47

Rád pomohu ale vubec nechápu na co se ptáte co potřebujete vědět? Zkuste to napsat v klidu a srozumitelněji.Co chcete nastavovat? Jaká odpoved v hrací době?

Po hrací době už se nehraje to už žádný gol padnout nemůže...

Ohodnoceno: 0x

Od: boris6
Datum: 03.06.16 19:38

Sázel jsem takhle bez nastavení. Ale jen ve fotbalu. Kdy je hrací doba 90minut. Vsadil jsem že nepadne gol u obou týmu před koncem utkání a byla výhra. Další sázka byla nevím proč se prodlužuje když je stav třeba 1-0 a byl gol 2-0. A sázka byla prohra. Opět lze to nastavit aby moje sázka byla v hrací době to je 90 minut? Děkuji.

Datum: 03.06.16 21:37

Určitě tam není možnost do 90 minuty ale do konce utkání takže jestli rozhodčí nastaví 7 min. a v 97 padne gól tak máte prohru

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.