Sázka live

Od: Datum: 29.05.16 12:18 odpovědí: 2 změna: 01.06.16 10:48

Dobrý den. Sázel jsem na fotbal s výběru sázek jsem vybral že oba týmy dají nebo nedají branku. V 85minutě byl stav 1:0 Dal jsem sázku že oba týmy nedají branku hráli do 93 minuty a stav zustal 1:0 bylo ukončení zápasu a sázku jsem vyhral. Při stejné možnosti sázky skončil zápas 2:0 ale sázku jsem prohral. Kde dělám chybu když přitom hrají déle jak 90minut a potom je sázka teprve vyhodnocena? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fex
Datum: 01.06.16 10:44
Chtělo by to vědět, jaká to byla přesně sázka. Jak se jmenovala? U které společnosti?Kde dělám chybu když přitom hrají déle jak 90minut a potom je sázka teprve vyhodnocenaTuto větu nějak nechápu.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: jmlc®
Datum: 01.06.16 10:48
avatar

Ono tam bývá přesně dáno "do konce zápasu" nebo " v době 75-90 min" - tj. případný gól má vliv na konkrétní nastavení sázky.

Nedá mi to s další nevyžádanou radou -vykašlete se na to! Jsou to nejhorší stavy, kdy se snažíte vydělat pár korun a máte obrovské riziko prohry! U nedávno proběhlém MS v ledním hokeji kolegyně vykřikovala, že je hokeje znalá a ví vše - stálo ji to více než 15tis (přiznaných sázek).

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.